Wpis z mikrobloga

Idziesz do McDonald spotkać się ze znajomym - wychodzisz po 2h, a za miesiąc dostajesz 120zł mandatu za parkowanie. Oznaczenia takiego procederu zerowe - nikt z nas tego nie zauważył. Uważajcie na McDonald przy Bora Komorowskiego w Krakowie , przy współpracy z ParkDepot golą swoich klientów na kasę za to że jedzą w ich restauracji. #mcdonalds #oszukujo #afera #krakow
stopczas - Idziesz do McDonald spotkać się ze znajomym - wychodzisz po 2h, a za miesi...

źródło: Screenshot_39a

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@stopczas skoro stałeś dłużej niż dozwolone i nie opłaciłeś postoju to miej jaja i ponieś konsekwencje.
Co jest wypok? Już nie lubimy wolnego rynku i własności prywatnej? Moja własność tylko dla mnie, cudza dla kogoś i dla mnie? XD
  • Odpowiedz
@SpasticInk: Wysłanie po nakaz do EPU kosztuje 30 zł, przy odwołaniu sprawa jest umarzana bez rozpoznia przez sąd pierwszej instancji. Nie wiem, czy takie firemki wysyłają to do sądu, ale jestem w stanie uwierzyć, że tak. Mając ponad 25% spraw (a w zasadzie nawet niecałe, bo z wygranych odzyskują też koszty), w których dochodzi do uprawomocnienia się nakazu, wychodzą na plus. A pewnie wiele osób dla tak śmiesznych kwot nie chodzi
  • Odpowiedz
  • 1
@stopczas jest parkometr trzeba pobrać BEZPLATNY bilet.
jeśli by go nie było to niestety miejsca pod mcd nie znajdziesz no poparkuja chamy co to im się należy bo przecież ktoś sobie prywatny parking zrobił i nie zagrodził.

masz 3 opcje
1 - napisz do nich i wyślij prowadzenie płatności z karty czy paragon (praktycznie zawsze odpuszczają)
2 - idź do sądu (nic nie ugrasz)
3 - zapłaci i przestań być ich klientem
  • Odpowiedz
@stopczas: Najgorszy McD w Krakowie, obsługa chamska i niemiła, miejsce dla autokarów, więc często zjeżdża się tam wycieczkowa dzieciarnia, po 22 zjeżdżają się tam patusy masturbować się do swoich samochodów i #!$%@?ć 120/140 km/h po Bora, zwykle na blachach KWA, KWI, KMY, KMI, KRA czyli cała okoliczna wieś. I jeszcze ostatnimi czasy wyłudzają kasę za parking, ha tfuuuu na takiego maka, lepiej pojechać na Pilotów 2 km dalej, spokój i kulturka,
  • Odpowiedz
@SpasticInk: wyrok wydany zaocznie przez sąd. Wg regulaminu właściciel pojazdu odpowiada za kary, nie kierowca więc ustalenie właściciela im wystarczy. Nie dostaniesz przedsądowego wezwania, tylko wyrok z Lublina z dzięki EPU.
  • Odpowiedz