Wpis z mikrobloga

Idziesz do McDonald spotkać się ze znajomym - wychodzisz po 2h, a za miesiąc dostajesz 120zł mandatu za parkowanie. Oznaczenia takiego procederu zerowe - nikt z nas tego nie zauważył. Uważajcie na McDonald przy Bora Komorowskiego w Krakowie , przy współpracy z ParkDepot golą swoich klientów na kasę za to że jedzą w ich restauracji. #mcdonalds #oszukujo #afera #krakow
stopczas - Idziesz do McDonald spotkać się ze znajomym - wychodzisz po 2h, a za miesi...

źródło: Screenshot_39a

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@stopczas: akurat z tym oznaczeniem to troszeczke klamiesz, bo tabliczki z darmowym parkowaniem do 90 minut i 120zl powyzej sa na ich parkingu chyba co metr XD w dodatku nie ma parkomatu wiec tez spoko, ze nawet biletu nie trzeba brac, tylko odjechac w ustalonych 90 minutach.
  • Odpowiedz
@SpasticInk najlepiej to wyrzucic do śmieci i zapomnieć. Nikt nie będzie się bawił w zakładanie sprawy, to jest skalkulowane tylko i wyłącznie na podstawie tego, że ktoś się przestraszy i zapłaci. U mnie pod jednym marketem już od tego odeszli, bo zapewne prawie nikt tego nie placil.
  • Odpowiedz
  • 4
@czmyk: Rozumiem straszaki na ludzi, którzy zostawiają tam samochód i idą sobie gdzie indziej. Normalny klient nie zwraca na to uwagi (skoro parkuje w miejscu do którego idzie w przeznaczonym do tego celu). Ani ja, ani znajomi na to nie zwrócili uwagi - taka informacja powinna być na drzwiach wejściowych, albo bramka na wjeździe z biletem skoro pobierają opłatę za parkowanie. Nie miałbym żadnego problemu z dopłaceniem kilku złotych za parkowanie
  • Odpowiedz
@stopczas: napisz oświadczenie że użyczyłeś auta Ukraińcowi lub jakiemuś typowi innej narodowości którego masz dane. Spadają na drzewo wtedy.
  • Odpowiedz
@stopczas:

Skoro już się stresujesz, to lepiej zapłać... :D

To jak z covidem i maseczkami. Tylko niewielu kozaków było gotowych na batalie z policją a następnie sądami. Większość stosowała się do zasad, bo nie chcieli problemów.

Była tez grupa, która czuła się lepsza wykonując ów głupie rozkazy.

Jeśli łamiesz zasady, to nie możesz być mięczakiem ;)
  • Odpowiedz
@stopczas: byłem w #usa i w większych miastach to jest norma, z tym że płacisz przy wyjeździe z parkingu Maca. Pierwsza godzina "free" a potem dość sporo za każdą godzinę. Nic w tym złego bo kto by siedział w Macu więcej niż 15 minut.
  • Odpowiedz