Wpis z mikrobloga

Chce się wam grindować? Mi nie xD

gram WW barba, 53 lvl, T3 i kurde teraz do 100 lvla (i nawet potem bedzie to samo xD) zostala sama nuda. Z ostatnich dungeonow nawet nie polecial jeden legendary item. Po prostu w tej grze brakuje malych celów, które można krokowo osiągać i się od siebie różnią na tyle, że przez 50 lvli (drugie 50 lvli, czyli większość gry) masz wrażenie progresu.

Barba też nie jest idealny, bo w poe meta jest pod stały dmg (ewentualnie masz "power upy" na bossy/rare, ale zawsze bijesz dmg minimalny), a tutaj trzeba grać wkoło cd krzyków i tylko aoe.

#diablo #diablo4

Chce ci się grindować?

  • Nie, nuda 42.9% (54)
  • Tak, lubię grindować bez celów 23.8% (30)
  • Tak, mój cel to 100 lvl xDD 33.3% (42)

Oddanych głosów: 126

  • 12
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: To samo pisałem wczoraj - niestety ale endgame ssie. Do 50 poziomu fajnie leci, rozwija się drzewko umiejętności i czuć postęp - niestety po przejściu kampanii i wpadnięciu w paragony robi się okropnie nudno. Dobiłem do 61 lvl i nie pojmuję, jak ktoś potrafił dużo szybciej wbić lvl 100 - nawet z tym weekendem przedpremierowym.

No i te rejony PVP to też żart... Biegam sobie ze swoim 61lvl a tu
  • Odpowiedz
  • 0
Tak więc dodadzą pewnie sporo nowych rzeczy i tak to będzie się kręciło xD


@RapIArbuzy: jesli nie naprawia abusowania party itp to raczej bedzie lipa. I musza wprowadzic wiele innych zmian QoL/naprawiajacych kontrowersyjne rzeczy. Raczej nie bedzie na to czasu w tym sezonie, bo ten jest przygotowywany od dawna.

Nie powiem tez sie dalem nabrac jak ogladalem streamerow (tych normalnych, nie jakich idiotow) grajacych barbem, ze to wyglada fajnie xDD ale
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: bo ta gra nie ma nic do zaoferowania w late. Myślisz dlaczego co chwilę nerfią dungy? Bo jak ktoś w końcu nabije 100lvl to może odinstalować grę. Zamiast skupić się na co raz lepszych itemach to skupiają się na lvlu
  • Odpowiedz
  • 0
@NewBlueSky: bo ta gra nie ma nic do zaoferowania w late. Myślisz dlaczego co chwilę nerfią dungy? Bo jak ktoś w końcu nabije 100lvl to może odinstalować grę. Zamiast skupić się na co raz lepszych itemach to skupiają się na lvlu


@Nano22: no tez tak mysle. Ale tym bardziej nie planuje grac w gre gdzie developerzy podkladaja graczom klody pod nogi xDD
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Przecież tu idzie wynudzić się na śmierć. Tak jak wyżej napisali do 50 lvl było git, Teraz wszystko i tak pada na jeden guzik to po co wbijać wyższe poziomy skoro i tak mam dostęp do najlepszego gearu w grze? A no tak jak wbije wyższy poziom to się okaże że nie będzie padać bo lvl scalling. Już nie wspomnę o kolejnym już nerfie na dungeony i zmniejszaniu ilości mobów.
  • Odpowiedz
@lavier4s: Rozumiem, że na 50 levelu farmisz World Tier 4 (Torment)? Nie ma takiej opcji. A nawet jeśli jakimś niemożliwym cudem to i tak nie masz dostępu do najlepszego gearu w grze, bo gear ma ukryty item level, który jest o 10 poziomów wyższy niż wymaganie poziomowe, więc na 50 poziomie dropisz itemy z item levelem 60. Nie wspomnę już o częstości wypadania gearu z wyższym item powerem na wyższych levelach.
  • Odpowiedz