Wpis z mikrobloga

Komentarze pod postem ##!$%@? #nikitamagical XD pamietajcie, w zyciu mozecie postępować jak najgorsza #!$%@?, pozniej wystarczy tylko zrobic z siebie ofiarę zeby ludzie zaczeli Cie bronic i zaczeli klaskać dla Twojego #!$%@?. Mi osobiście podoba się komentarz ze hejt zniszczy ją psychicznie xD jak ludzie się na to łapią to ja nie wiem, przeciez to zimny #!$%@? bez krzty emocji, wystarczy spojrzec w oczy zeby zobaczyc pustke #danielmagical #ferrari #zepsuciespoleczenstwa #patostreamy
wigglewiggle69 - Komentarze pod postem ##!$%@? #nikitamagical XD pamietajcie, w zyciu...

źródło: D0359651-40C2-4EC6-A2F9-FD7733800F2F

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@wigglewiggle69: Spadną zasięgi, pierwsza lepsza drama gdzie już nie będzie jej bronić trzech cyganów i będzie próba jak qotb. Dla mnie to jest w ogóle fenomen że takie coś się wybiło, przecież takich ludzi jest pełno XD
  • Odpowiedz
@mcelo49: to jest syndrom ‚ameby umysłowej’. Ludzie w których na próżno szukać dobra i logiki poszukują poklasku wśród innych takich samych jak oni, wtedy zbierają się w grupki aby wzajemnie klepać się po pleckach. Ci którzy serio mają coś w głowie są w pewnym sensie odosobnieni i przegrani na starcie ponieważ nie potrzebują potwierdzenia prawilnosci zachowania wsrod innych, wiec nie będą nigdy tak zwartą grupą jak Ci drudzy if you know
  • Odpowiedz