Wpis z mikrobloga

@whiner: Daily remainder, że UEFA to niezależna organizacja i może sobie wykluczać kogo chce, a sędzia powinien być świadom, że uczestniczy w wydarzeniu organizowanym przez skrajną prawicę, z którą to UEFA nie chce być w ogóle kojarzona. To jest biznes.
  • Odpowiedz
@kulass: oni nie walczą o prawa człowieka tylko o dostęp do informacji.
Mi też się to nie podoba, mogą sobie wspierać indywidualnie co chcą, podpisywać się pić czym chcą. Ich sprawa.
Ale dla ludzi takich jak ja, czyli o poglądach liberalnych to mało fajne. Chociaż ich wspieram 1% i dalej będę to robił to proszę o weryfikację ich działania w publikowaniu takich listów poparcia.
  • Odpowiedz
nie wołam, bo pewnie tylko to co Niemiec powie na magazynie po zagranicznemu potrafi, czyli arbeit und schnell, a merytorycznie nie potrafi odpowiedzieć. Ale ty możesz, czy nigdy więcej gdzieś skłamało tutaj?


@Jakovv: Jednak wołasz ¯\(ツ)/¯ wrzutka o magazynie dość słaba, no ale czego się spodziewać po członku neuropy jak nie pogardy i nienawiści do ludzi o odmiennych poglądach( ͡° ͜ʖ ͡°)


Przeczytam sobie jak będę miał
  • Odpowiedz
@whiner jeżeli Marciniak popiera szowinistów i ruskie onuce z konfederosji to tak, należy go wykluczyć. Jeżeli znalazł się jednak na tym meetingu bo zostal wprowadzony w błąd przez memcela (w co bardziej wierzę), to nie powinno się go szykanować. Nie pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Morf: no dobra ale od covid i innych przypadkow zamordyzmow jak cancel culture wiemy ze cala lewica, po, ko, itd to faszysci. I czemu z nimi nic nie robią? XD niespójności widzę
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: czy ty chcesz mówić niezależnej organizacji, że ma robić coś co się tobie podoba faszysto?

Mają pełne prawo wybierać sobie, z kim kontakt im się opłaca, a z kim nie. Większość dużych firm odcina się grubą krechą od skrajnej prawicy. Organizacja, która poinformowała pracodawcę, o tym co robi pracownik nie zrobiła niczego złego. Większe bagno by mieli, gdyby jakieś media wyciągnęły tę sprawę post factum.
  • Odpowiedz
@missioncritical: ty nie umiesz czytac? Wroc do szkoly i sie naucz.

Juz wyjasnilem, ze oeganizacje moga unikac atakow medialnych w postaci pomowien czy innego faszystowskiego cancel culture. Ale problemem nadal sa ci faszysci co szerza cencel culture itp rzeczy
  • Odpowiedz
Juz wyjasnilem, ze oeganizacje moga unikac atakow medialnych w postaci pomowien czy innego faszystowskiego cancel culture. Ale problemem nadal sa ci faszysci co szerza cencel culture itp rzeczy


@NewBlueSky: to co się czepiasz tych, którzy poinformowali organizację? Przecież to normalna przysługa. Czepiaj się tych co by wycofywali środki z UEFA gdyby wyszło na jaw, że ich top sędzia lansuje się z korwinistami ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Dla
  • Odpowiedz
@memiusz

@whiner ale ty wiesz ze to nie oni zgłosili?

@memiusz pewnie, że nie zgłosili. Tylko współpracują z FIFA czy tam UEFA i na swojej oficjalnej stronie napisali o Marciniaku w taki sposób, żeby go przedstawić w najgorszym świetle. To tak jakbym miał jakieś twoje zdjęcie, opisanym je w kompromitujący sposób i udostępnił je na stronie która odwiedzają, np. twoi rodzice. W zasadzie nie donioslem na ciebie, tylko udostępniłem informacje.
ps. nawet
  • Odpowiedz
@whiner: nie popierałem tego całego Watchdog ale teraz jednak popieram

Jak się komuś nie podoba bycie utożsamianym z polityką to niech się nie udziela na eventach organizowanych przez polityka gdzie firma tego polityka jest głównym sponsorem

A UEFA oczywiście nie jest winna, tylko ci co o tym informują xDDDD Myślenie niczym dziecko z przedszkola. Jak się nie podoba to sobie UEFA2 załóżcie, albo wyjdźcie z tego klubu, nikt nikogo nie zmusza
  • Odpowiedz
@whiner: no i maski opadły. Ach jak Mireczki zachwycały się ich działalnością. Ach jak oni #!$%@? opresyjny aparat państwowy. 1%0 się należał bez mrugnięcia okiem
  • Odpowiedz