Wpis z mikrobloga

@paramyksowiroza: Raz ktoś zażartował ze stepującej siostry, piszę że ok ale nie wiem o co chodzi, chyba ze 100 osób mnie linczowało 3 dni że jestem tak tepa bo nie wiem czym jest stepujaca siostra.
Ty wiesz? W sumie mnie to gówno obchodzi, do dzis nie mogę zrozumieć jakim trzeba być ograniczonym żeby myśleć że każdy zna to co ty. Ja gówniarzy nie linczuje że nie wiedzą nic co działo się
@paramyksowiroza: Nie wiem, świetny brat, bardzo utalentowany.
Ale wiesz że jeśli nie o to chodzi ze stepującą siostrą to masz bilet powrotny z wykopu od mirków? Nikt Ci nie wytłumaczy ale nie masz tu już czego szukać, będą wyzywać jak burą sookę za tą ignorancje. Bo jak można w ogóle nie znać stepującej siostry? No jak?
Ale tak z drugiej strony, to jakbyśmy się postarali, to byśmy zaorali małolatów po całości! ;)


@paramyksowiroza: Tylko nie bierzesz pod uwagę że nie da się zaorać kogoś kto nie czyta ze zrozumieniem :D To serio jest trudne, nie wyssaliśmy trollowania z mlekiem matki. Inne pokolenie.
@arinkao: Tak samo nie można nie wiedzieć co to znaczy "doma" (czyli "dom" po rosyjsku) w kontekście Ukraińców i kim jest jakiś tam "król szczurów".
Z drugiej strony, nasz rodzimy język staje się wyzwaniem.
Jak trafisz na miłośników CS-a, to nie zrozumiesz o czym oni gadają.
Jak trafisz na miłośników LOL-a, też nie zrozumiesz.
Jak trafisz na patostreamy, to nie będziesz chciała rozumieć.
Bralczyk by powiedział, że na tym polega elastyczność
@paramyksowiroza: Istnieje, teraz nasze paplanie każdy zrozumie mniej więcej, niekoniecznie będzie się podobało. Przede wszystkim za długie zdania, na samym wykopie rozmowa bez walenia sie po głowie jest przykra, taka jakaś nienormalna, za dobrze sie w niej czujemy.
@arinkao: Ale oni są mniej konstruktywni. Jednym z ich najnowszych osiągnięć jest "eluwina", więc im się nawet nie chce wymyślać młodzieżowych określeń na słowa.
No bo jak to było z określeniami na rodziców?
Kiedyś były "wapniaki" - całkiem zabawne, kreatywne
Potem byli "starzy" - no takie sobie, bym powiedział
Teraz jest "mamadżer"...!? Serio?! Jak bardzo trzeba być twórczo ograniczonym, żeby coś takiego weszło do młodzieżowego słowa PWN-u?
@paramyksowiroza: Mamadżer to taki mamowy menager? A słyszałeś reklamę hotelu Novotel? Jedź do novotel, niech będzie w Tobie więcej mamy niż matki. Wersja z tatą też jest: skorzystaj z naszych usług, bedzie w tobie więcej taty, nie ojca (bo weźmiesz apartament z dwoma pokojami).
Istnieje, teraz nasze paplanie każdy zrozumie mniej więcej, niekoniecznie będzie się podobało.


@arinkao: Czyli zakładasz. że młodzi ogarniają więcej, bo zarówno nasz język, jak i swój?
Możliwe, że masz rację. Ale czy to oznacza, że jesteśmy za starzy na wykop?
Mogę zrozumieć, że jesteśmy za starzy na tiktoka, ale na wykop?
Toć ledwo 14 lat tu jestem...!
@arinkao: Nie słyszałem, ale mnie aż zmroziło.
Nie mam radia, nie mam telewizora i mam wszystkie możliwe blokady reklam w przeglądarkach. Nawet w filmach na YT nie mam reklam, bo mam SponsorBlocka.
Jedyne reklamy jakie widzę to te na billboardach, ale tam na ogół są ładne dziewczyny, więc mijam je z lekkim, choć ignoranckim uśmiechem.