Wpis z mikrobloga

#motocykle w długi weekend łącznie około 500km pyklo
Ustawiłem się tez pierwszy raz na jazdę w większym gronie z osobami z trójmiejskiej grupy
Jednak ciekawiej jeździ się w większym gronie
Akat tego dnia wybraliśmy się z Gdyni przez Malbork do Sztumu #pdw :)

Niestety jako jedyny nie miałem interkomu, wcześniej używałem seny s3 ale długość pracy na baterii mnie do niej zniechęciła + bez oryginalnych taśm ciężko to przełożyć na nowy kask.

Jaki interkom polecacie i czemu maxto m2?
Ze 3 osoby miały ten model ale i tak wszyscy łączyli się przez aplikacje wiec w sumie mogę chyba brać cokolwiek

#interkom
mchmjszk - #motocykle w długi weekend łącznie około 500km pyklo
Ustawiłem się tez pie...

źródło: A96A666F-A01D-4254-9913-F369DAF02F2E

Pobierz
  • 13
@mchmjszk: Mam FreedConna, łączy się bez problemów na przykład z Cardo. Gdybym dzisiaj stał przed wyborem, biorę najtańszego Ejeasa. Jeśli nie zależy Ci na długotrwałym słuchaniu muzyki, to wystarczy. Jak jednak chcesz coś z lepszą jakością dźwięku, basami itp, to raczej Cardo z głośniczkami JBL.
@mchmjszk wszyscy z moich znajomych mają Sene 30K i każdy sobie chwali, dobrze redukuje szum i ładnie wszystko słychać. W tym roku lecimy do Chorwacji na 8 motocykli i zobaczymy jak to będzie wyglądać w tak dużej grupie, bo zawsze łączyliśmy w 4-5 osób i było git
@mchmjszk: JBLe niekoniecznie są potrzebne. Ostatnio kupiłem zwykłego Cardo Spirit i jakość dźwięku jest zdecydowanie "wystarczająca". Na pewno nie jest to odpowiednik hi-fi słuchawek, ale też nie usłyszałem aby zmasakrował jakikolwiek utwór. Rozmowa przy 140 za szybą jest całkowicie komfortowa (choć trochę zniekształca mój głos). Testowo poza szybą drugą stronę nadal słychać dobrze, ale ja już brzmię całkiem jak z wiadra (i zdarzyła się prośba o powtórzenie).
Co do baterii to
@mchmjszk przez jakie aplikacje się ze sobą łączyli? właśnie mam kupic Intercom i nie wiem jaki. Mam dwóch znajomych co mają niższe modele seny i mogą łączyć się z kilkoma osobami ale rozmowa tylko pomiędzy dwiema - więc całkowice bez sensu. Więc pytanie jak zrobić żeby wszyscy mogli ze sobą rozmawiać.