Wpis z mikrobloga

Mircy wiem że było ale apeluję celem przypomnienia bo w mainstreamie oczywiście nie ma żadnego info, a trąbić o tym powinny wszystkie media. Kto ma #nok w gotówce ten niech szybko pędzi do pekao bp przed 14 czerwca i zakłada konto walutowe w koronach i tam wpłaci te papierki bo to jedyny bank w PL który jeszcze przyjmuje te śmieci które zostały uczynione śmieciami decyzją Norges Bank. Oczywiście się wycofują rakiem i zrzucają winę na banki komercyjne co jest kuriozalne xD
https://www.norges-bank.no/en/news-events/news-publications/News-items/2023/2023-06-08-exchange-nok/
#pieniadze #banki #inwestycje #kryptowaluty i dla zasięgu #pracbaza #praca #pracait
  • 3
@UgandaWarrior: nie wiem. Ale wiadomym jest że mają największy odsetek płatności bezgotówkowych, a mentalność na miejscu jest taka że jak masz przy sobie banknoty to jesteś podejrzany xD także nie wiem co banksterzy knują póki co. Narazie zmniejszyli płynność i uwalili kurs. Ale niezbyt fajnie to wygląda jak w kantorach kurs śmieciowy a banki zaraz zatrzymają przyjmowanie banknotów ( ͡° ʖ̯ ͡°)