Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@Mr_3nKi_ mam dziewczynę, ale jeszcze dawniej jak siedziałem na Tinderze to miałem jakieś 2000 par w ciągu roku z tego co pamiętam. Co do wzrostu to nigdy nie było z tym problemu, a samo w sobie powodzenie zależało od dziewczyny, ja jestem bardziej w stronę introwertyka więc nie byłem w guście każdej jeśli chodzi o charakter, ale większość była pozytywnie nastawiona.
  • Odpowiedz
@lecoffe: Zadaje te pytania ponieważ moi kumple z tagu mówią, że 170+cm it's over, że nic sie nie da. Ze wszystkie dziewczyny chcą tego dwumetrowego goryla itp. Pokazują często screeny, w których dziewczyna pyta sie o wzrost ( co jest dla mnie absurdalne). Sam jesteś idealnym przykładem tego, że z niskim wzrostem da rade znaleźć dziewczyne, pobzikać itp. Takich jak Ty widzę dość często, dlatego nie zgadzam sie z nimi
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: To zależy, bo ci, którzy kogoś znaleźli lub mają jakiś sukces, opisują to w najgorszy możliwy sposób - taki pogardliwy dla reszty.

Można sie chwalić, ale trzeba to jakoś opisać w normalny sposób.

Masz tu idealny przykład - https://wykop.pl/wpis/71669725/dobra-panowie-po-roku-czasu-przebywania-na-agresyw

Wielki "przegry" znalazł dupe i czuje się jakby starego za nogi złapał wyzywając wszystkich dookoła.
  • Odpowiedz
kumple z tagu


@Mr_3nKi_: z tagu przegryw pewnie, ludzie mają n------e w głowie i nie są w stanie zrozumieć że ludzie wiążą się na podstawie charakterów. Fizyczność ma głównie wpływ jak ktoś chce po prostu pójść i byle jak zaruchać w klubie
  • Odpowiedz
@lecoffe: W Zarze i innych ciuchowych sklepach buty są jako dodatek do oferty drogie i byle jakie.
Raczej Wojas, Rieker, Venezia czy inne buty marki buty a jak masz więcej drobnych to może coś szytego.

Gx
  • Odpowiedz