Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja
Ja rozumiem, że pewne grupy ludzi zawsze będą zabijać, torturowac, gwałcić i plądrować, to jest stała cecha ludzkiego gatunku i to mnie w sumie nie dziwi. Ale żeby być rosyjskim żołnierzem i serio we własnej głowie wierzyć, że Ukraina to ci "źli" i trzeba w imie ojczyzny tam jechać bić nazistów, no to sorry ale trzeba być zupełnym idiotą i głupcem. Propaganda w ich telewizji to nie argument, nie potrzeba dużo wysiłku żeby otworzyć wikipedię i przeczytać co się dzieje na Ukrainie od 2014 roku, a potem spojrzeć na mapę świata i stwierdzić że rosyjska armia jest w obcym kraju więc chyba jest agresorem jednak.
  • 16
  • Odpowiedz
@Aureos:
Propaganda to jedno, ale tam im płacą przeliczeniowo jakieś 10 000 zł, a teraz sobie wyobraź że jesteś z wioch gdzie nawet prąd drutami nie zawraca, bo nie ma drutów i elektryczności - i jeszcze pozwalają szabrować i gwałcić, jak to mówi prighozyn, florę, faunę i kolegów.

Żyć nie umierać.

xD
  • Odpowiedz
@Aureos myślę że nie trudno to sobie wyobrazić
spójrz u nas, jedna trzecia populacji szczerze wierzy że LGBT chce zmienić im płeć albo zabrać dzieci i cholera wie co jeszcze w TVPiS im naopowiadali. A teraz sobie wyobraź że pisiory wmawiają swoim wyborcom że w Czechach rządzą geje, gwałcą koty i mordują zwykłych hetero ludzi lub zmieniają im płeć więc trzeba ich nawrócić by wkładali we właściwe dziurki. Robimy specjalną operację
  • Odpowiedz
@Aureos: "niech odpali wikipedie" XDDDD tak bo jak cos na wikipedii to juz musi byc prawda xD tak samo rusek moze powiedziec ukraincowi czemu broni zelenskiego, niech odpali ruska telewizje to zobaczy ze to nazista xDDD jprdl gosciu, wszystko takie czarno biale, kazdy prezydent kraju od teraz jak chce komus wojne wypowiedziec to niech pierw poczyta na wikipedii jak sytuacja wyglada. baszar al assad prezydent syrii niech odpali wikipedie i
  • Odpowiedz
@TheOneWhoKnocks czy ta ideologia jest teraz z Tobą w pokoju?
Obwinianie mniejszości za całe zło tego świata to najłatwiejszy sposób zawładnięcia umysłów ludzi mniej bystrych i nasi rządzący są w tym wybitni
to samo robił Hitler czy Stalin
Żydzi, homo, imigranci, czarni, żółci czy ostatnio u nas modne sędziowie i ludzie prowadzący uczciwie biznes
Wymień jedną krzywdę która wyrządzili Ci ludzie o odmiennej orientacji, potrafisz?
Zwyczajnie dałeś się nabrać jak orki
  • Odpowiedz
@alkoJezus chodzi mi o forsowanie seksualizacji dzieci, promowanie siłą dziwactwa w postaci transów. marsze ludzi chorych, promowanie dziwnych seksualnych zachowań.
widać żeś niedouczony, skoro o tym nie wiesz. poczytaj se

odsetek pedofilów, wśród ludzi którzy to promują jest nieporównywalny do niczego innego
tak samo samobójstw w grupie lgbtq jest najwięcej chyba procentowo ze wszystkich grup społecznych
nie ma zgody na to żeby ludzie chorzy psychicznie mówiły jak mam wychowywać swoje dzieci,
  • Odpowiedz
@TheOneWhoKnocks bardzo ładnie cytujesz memcenów i resztę czarnków, o tym właśnie mówię, to właśnie te puste i szkodliwe slogany w kółko powtarzane w TV piorą banię ludziom takim jak Ty
stajesz się bardziej czarny jak widzisz murzyna w TV albo nabierasz ochotę na sąsiada gdy widzisz geja? Nie pasuje Ci film to go nie oglądaj, mamy wolny rynek
tylko moje pytanie brzmiało inaczej, co Tobie zrobili?
  • Odpowiedz
@TheOneWhoKnocks A co, to ty czy ja możemy sobie sobie forsowac swoje ideologię a pedał już nie? My jesteśmy jakimiś #!$%@? prymitywami czy o co chodzi? Nie wytykam tu poglądów a totalny brak jakiejkolwiek umiejętności do dialogu xD Twoje przekonania są racjonalne i to twoja moralność jest dobra, co by się stało gdyby tak przyjąć że są różne i iść robić swoje? Ja #!$%@? jakas agresja się zaraz odpala bo nie
  • Odpowiedz