Wpis z mikrobloga

353 350 + 14 + 7 + 73 + 10 + 6 + 65 = 353 525

Polska - Szwecja - Borholm - Niemcy - Polska

Miało być więcej, ale trudno.
Borholm polecam. Drogi i drogi rowerowe fantastycznej jakości. Krajobrazy piękne. Tylko wiatr urywa łeb. Warto sprawdzić w którą stronę wieje.

Niestety kultura drogowa w naszym kraju stoi na niższym poziomie niż za granicą. To jak kierowcy zachowują się za granicą jednak jest dla nas póki co nieosiągalne.

#rowerowyrownik #szosa #rower #gravel #ruszwarszawa #wykoptribanclub #triban520 #szwecja #dania #borholm

Skrypt | Statystyki
F_Ogot - 353 350 + 14 + 7 + 73 + 10 + 6 + 65 = 353 525

Polska - Szwecja - Borholm - ...

źródło: Screenshot_20230611_213057_Gallery-01

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
To jak kierowcy zachowują się za granicą jednak jest dla nas póki co nieosiągalne


@F_Ogot: pojedź do Neapolu, albo w sumie gdziekolwiek na południe np Grecja xD Wyprzedzanie na skrzyżowaniu, wyprzedzanie po polu, bo jest korek. Wjazd na rondo na pełnej #!$%@?. Ciągle trąbienie. Zatrzymywanie się na zjazdach na autostradzie i cofanie, bo jednak pojechałoby się autostradką dalej, bo telefon pokazuje korek
  • Odpowiedz
  • 2
@WyuArtykyu: a to znam. Ale w tym przypadku mam na myśli złość i frustrację kierowców samochodów. Podczas 10 km jazdy po drodze wojewódzkiej/krajowej jestem wyprzedzany niebezpiecznie i niezgodnie z przepisami kilkadziesiąt razy. Ile razy ktoś darł mordę bo jadę po drodze a nie po chodniku nie zliczę. Tymczasem w DE się za mną ustawi ładna kolejka na drodze i każdy z osobna wyprzedzi jak trzeba. Niestety to rzeczywistość a nie halucynacje
  • Odpowiedz
@F_Ogot: byłem dwa razy na bornholmie, co prawda jachtem a rower na miejscu wypożyczany ale fakt polecam tą wyspę, ma klimat. Na rowerach też przejechaliśmy gudhjem - tejn i drugi raz od svaneke na południe, to ta druga trasa zdecydowanie była lepsza, bardziej płasko bez jazdy góra dół
  • Odpowiedz
  • 1
@szkarlatny_leon: Zależy jak tam trafisz. Promocje itp. Nie ma promu bezpośredniego. Trzeba robić przesiadkę w Szwecji. Można się z rowerem zamknąć w ok 300 zł. 6h + 2h płynięcia.
  • Odpowiedz