Wpis z mikrobloga

@Ksut_Melodi: oczywiście, że rola inecla w społeczeństwie jest #!$%@? 12 godzin w januszexie? Po co innego mają być incele? Co nie zmienia faktu, że powinno być mu ja rękę żeby tych dzieci było jak najwięcej, bo wiadomo z januszexa nie odłoży na starość, a jak dzietność będzie niska to dostanie 300 zł emerytury i umrze z głodu, bo przecież nikt mu nie pomoże. Jeśli incelom faktycznie zależy na przeżyciu to powinni
@Keiosss:
1. jak sprowadzisz tych mokebe to mogą nawet starości nie dożyć w czym pomorze im kultura tych mokebe
2. Typowy platformiarz co nie ma szacunku do kogoś spoza obozu nawet na portalu ze śmiesznymi obrazkami, a potem robi pikachu face patrząc na rosnące wyniki konfy której osobiście nie popieram
3. Ta lepsza emerytura dzieki dzietnosci to jedno, ze jest malo prawdopodobna patrzac na to co zrobila Waszs lewacka ideologia z
@slkt: Wymysły lewicy są turbo-zabawne, a najlepsze że gdyby poliamoria stała się nową normą to przegranymi takiego układu będą przede wszystkim sojowe simpy z lewicy oraz kobiety. Strzelają we własne kolana.

Z perspektywy Chada, który do tej pory musiał ukrywać trwające równolegle związki zmieni się tyle, że wszystko stanie się transparentne(lepiej dla niego - nie trzeba kombinować), a Julki które pekluje(które do tej pory myślały, że mają go na wyłączność) będą
@slkt: Poliamoria jest normalna u chada. Oni uważają że mogą sobie kilka dupeczek obracać i nie ma w tym nic złego. Są takie przypadki że wyznaczają im różne role społeczne jedne są od uwielbienia a drugie do bicia i poniżania a inne do westchnień a inne do seksu. Tacy kolesie są mocno pokręceni i kręci się zawsze w ich otoczeniu wiele kobiet.
@technojezus: ale to są brednie, poza tym nawet jakby tak bylo (a nie jest, szczegolnie w polsce) to i tak ci ludzie wchodzą w związki z polkami, po drugie ta różnica nie jest w ogóle kompensowana imigracją kobiet i to widać na statystykach. zawsze mnie śmieszy to pieprzenie, że co z tego że kilkaset tysięcy czarnych do francji czy innych niemiec wjechało, przecież oni "nie maja powodzenia" ( ͡° ͜
@Herubin: to prawda. ale za lewicy dojdzie jeszcze menelstwo w ramach przymusowych relokacji + otwarcie granic na tych nielegalsów z bialorusi. oni juz teraz apelują o ich wpuszczanie...
@Njal: Nie jesteś człowiekiem, jesteś memem.

Już latały tu na wykopie memy, które nabijały się z twojej postawy.

Będziemy nazywać wszystkich incelami, rasistami, mizoginami i ludźmi ze średniowiecza, jeżeli nie będą chcieli żyć w otwartym związku.
@Janusz_Jubicz: tylko ten kto wystarczająco długo grzebał w ogólnodostępnych archiwach CIA wie że lewica w obecnej formie na całym świecie to po prostu robota kiedyś ZSRR i KGB a teraz Rosji i FSB. A lemingi łykają jak pelikany wszystko co się rusza. Darwin.
przecież oni "nie maja powodzenia" ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jednak są miedzyrasowe pary, biale kobiety widać z czarnymi dziećmi


@debi5s: XDDD no są, ale to są marginalne liczby. Zoabcz jak wygląda przeciętny imigrant. Normalna Europejka nawet nie spojrzy na jakiegoś wymoczka z afryki/bliskiego wschodu.

pomieszkiwałem w szwecji przez pewien czas i nawet w mniejszym mieście 100k mieszkańców widok zajebistej blondyny z jakimś arabem czy hindusem (XD)
@technojezus: ciężko takie wpisy komentować

po pierwsze - jakie ma znaczenie dla tego co mówię to, czy ktoś urodził się na terytorium naszego panstwa, czy przyjechał na wizie, czy przypłynął pontonem? przecież to nie ma żadnego znaczenia dla mnie.

"ale wy wiecie wychodki, że w Europie zachodniej (czyli i w Poslce) bycie czarnym jest jeszcze gorsze od bycia przeciętnym/mało atrakcyjnym białym mężczyzną? Poczytaj sobie czy biała zachodnia kobieta na poziomie chce
@debi5s: ale taka jest prawda, że przeciętny czarny/ciapak ma znacznie ciężej w Europie niż jakiś przystojny czarny. Nadal się pod tym podpisuje, nie wiem co Ty nie rozumiesz. Nadal takie pary stanowią margines
@technojezus: no opisałem swoje obiekcje, rzeczy których "nie rozumiem" w twojej wypowiedzi czyli po prostu się z nimi nie zgadzam

"ale taka jest prawda, że przeciętny czarny/ciapak ma znacznie ciężej w Europie niż jakiś przystojny czarny"
przeciętny biały też ma znacznie ciężej w europie niż jakiś przystojny biały

heh
ale wiem o co ci chodzi. oczywiście gdyby przeciętny czarny miał takie samo powodzenie w europejskim kraju jak przeciętny europejczyk, którego uroda