Wpis z mikrobloga

@ziko100 Karierę Aliego znam na wyrywki i jak pomyślisz racjonalnie, to jest to legenda dzięki wieku czynnikom poza sportowym, ale w sporcie to nie był wcale taki GOAT Jak się powszechnie uważa, weźmy walki z Frazierem chociaż
@klatra_: Ale jakby nie było, zdominowali wagę ciężka przez 15 lat, o Swiatek też będą mówili, że trafiła na kryzys kobiecego tenisa i nawet jeśli tak jest, to ten argument jest dyskusyjny. Trochę ery Lennoxa Lewisa liznęli. Tyson Fury również z nikim wybitnym nie walczył
@Prokrastyn: Myślę że Sergiey Bubka był wyznacznikiem swojej dyscypliny. Tylko nie wiem jak ocenić na ile ona globalna i prestiżowa. U nas teoretycznie Anita Włodarczyk jest najlepszą mlociarka w historii , tylko ile ludzi rzuca młotem zawodowo. Pewnie w podnoszeniu ciężarów też ktoś z Europy wschodniej dominował
@ziko100 Cały wątek zaczął się od Gretzky'ego, który miał dziadka z Bialorusi. Zabawne, bo moja babcia była z Portugalii, a nawet na sekundę w życiu nie przyszło mi do głowy, żeby dawać #!$%@? o Portugalię, no może lekko podczas ME w 2000 Roku. Teraz pytanie - jak osobiście na Ciebie wpłynął Waybe Gretzky, a jak Bubka. Strzelałbym w ciemno,że żaden w ogóle, co najwyżej pośrednio historycznie