Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@kozaqwawa Jak z wysokością czynszu na początku i po utworzeniu wspólnoty mieszkaniowej? Jak z jakością materiałów z których zbudowali twój blok, dużo było mankamentów przy odbiorze? Jak podpisywałeś umowę rezerwacyjną to mieli taką zasadę że jakbyś się rozmyślił to zabierają 10k z 15? (teraz tak jest). I ostatnia sprawa terminy - wszystko było na czas?
  • Odpowiedz
@Nikodem:
Czynsz oczywiscie zawyżony na starcie bo VD upycha swoją administracje (która ukrywa niedoróbki i tak procesuje zgloszenia zeby przypadkiem developer nie musial ponosic wysokich kosztów napraw) + serwis sprzątający i ochronę (droższe niż rynkowe). My dosyć szybko wprowadzilismy zarząd lokatorski i bardzo szybko pozbyliśmy się m2 (administracja od VD). Co do jakości materiałów to jest średnia, ale to nie materiały są tu problemem tylko wykonanie nasze osiedle robił łuczbud i
  • Odpowiedz
@Nikodem: robyg ma słabą opinie taniego dewelopera, szczególnie za ten cały syf w dzielnicy Ursus. wydaje mi się że w nowych inwestycjach trochę się poprawili, ale może ktoś ma informacje z pierwszej ręki
  • Odpowiedz
@Nikodem: @kozaqwawa Tak jak kolega wspomniał, VD idealna nie jest tyle że teraz zmienił im się podwykonawca i trochę się to poprawiło. Kupiłem od nich mieszkanie w 2019 i jakiś większych problemów nie było, no może poza tym że przejście między garażem a klatką schodową nie jest oddzielone domofonem plus narzucony przez nich administrator.
  • Odpowiedz
  • 0
@jonbonjova: Ogólnie to znajoma szuka mieszkania a nie ja ale z tego co się dowiedziałem, ze wszystkich deweloperów, z którymi się kontaktowała nexity wyróżniało się najbardziej pozytywnie pod względem kontaktu z klientem i warunkami takimi jak np umowa rezerwacyjna (mała kwota i traktowana jako zaliczka 100% a nie zadatek). Tylko tyle wiem.
  • Odpowiedz