Wpis z mikrobloga

Poznałem wczoraj w samolocie dziewczynę. Lot trwał godzinę i praktycznie minął błyskawicznie, ciągle gadaliśmy. Bardzo mi się spodobała, poprosiłem o numer podała mi go i jesteśmy obecnie w kontakcie. Problem w tym, że jest ode mnie starsza - ja mam 21 ona 34 lata. Myslicie, że taka różnica wieku może byc problematyczna i raczej nic z tego poważnego nie wyniknie? Pytam bo zwykle jest tak, że to kobieta jest młodsza. #zwiazki #pytanie #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 11
@olokynsims: a bo te moje rówiesniczki, a zwlaszcza mlodsze mają zazwyczaj siano w głowie i poza ładną buzią nie mają nic więcej do zaoferowania. A z taką dojrzalszą to mogę porozmawiać na wiele tematów i prawdopodobnie nie będe musiał tłumaczyć jej tego o czym mówie (bo troche sam mam mentalność boomera)
@soshiu: pogadać spoko, ale na poważny związek za kilka lat szukaj młodszej. Jesteś młody, też masz siano w głowie, starsze doskonale wiedzą jak to wykorzystać dla własnych celów. Polują na takich właśnie, bo ci bliżej ich wieku nie dadzą się na takie sztuczki złapać. A pchanie się w cokolwiek z tak dużą różnicą wieku to recepta na katastrofę.
Ogólnie połowa ludzi ma mało do zaoferowania, przyzwyczajaj się.