Wpis z mikrobloga

@Rad-X: na grupkach FB lepsze rzeczy ludzie pytaja "jakie macie rachunki za ...." i tu wpisz cokolwiek, rzeczy #!$%@? nie do porownania bo kazdy inaczej zyje i w innym miejscu. Ale pyta. Akurat fajnie ze widac ze jaca nie ma zwolnennikow tutaj. A glosuje i tak motloch ktory nawet nie wie co to wykop. Dupkiewicz ledwo co ale dzieki takim glosowm zdobyl ostatnia swoja kadencje #!$%@? i zadluzania miasta kosztem stolic
  • Odpowiedz
@Bumelante: Sam na niego zagłosuję jeśli nie będzie lepszej alternatywy. Widzę, że miasto jest źle zarządzane ale chcę mieć nadzieję na to, że będzie lepiej a nie wybrać byle kogo. Jeśli jakiś kandydat nie będzie jakimś oszołomem to chętnie na niego zagłosuję.

Już wszyscy Polacy zmienili rząd na obecny, bo "warto było dać im szansę" i widać co się dzieje. A Polska polityka to niestety beton i obstawiam, że pewnie alternatywą
  • Odpowiedz
@Rad-X: proponuję siebie - średnia hawajska dla każdego i niech głodni zjedzą bezdomnych. Nikt ci nie da tyle co ja obiecam!

To #!$%@? przerzucanie na rozmówcę ciężaru znalezienia kandydata - poświęć swój czas, zapoznaj się z programami i wybierz zgodnie z sumieniem a nie "byle nie z PiSu" i pora na CSa. I pamiętaj żeby obietnice rozliczyć przy kolejnej wizycie przy urnie a nie jak cytowany "wezmę znowu w dupę bo
  • Odpowiedz
proponuję siebie - średnia hawajska dla każdego i niech głodni zjedzą bezdomnych


@ploki_juhy_rdeswa: merytoryka w #!$%@? u ciebie, dalej #!$%@? przygłupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i to samo powiem u każdego innego kandydata który coś takiego zaoferuje
  • Odpowiedz
@ploki_juhy_rdeswa: a po co mam się produkować na przygłupa który w czasie na podanie konkretnego argumentu wyjeżdza ze średnią hawajską\

chces zmiany? spoko. Ale zmiana dla zmiany kończy się tym co się stało w 2016 i po prostu nie mam siły na takich jak ty
  • Odpowiedz