Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy to normalne, ze podoba mi się dziewczyna totalnie przeciętna, a nawet odrobine brzydka? Ma zajebisty charakter, w #!$%@? inteligentna, podobne poglądy i zainteresowania. Bardzo mnie do niej ciągnie. #rozowepaski #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 44
@mirko_anonim: wy ruchacie takie lale po to żeby się chwalić, bo to podbija wasze ego podwójnie. To też ma tyle wspólnego z rosądkiem co laski lecące na wyciąg bankowy albo auto na parkingu

Jak zryte i spaczone łby teraz macie, że przeciętna to za mało, chociaż mało który z was reprezentuje coś więcej niż przeciętna. Jestem pod wrażeniem wypowiedzi w tym wątku... To te same typy co płaczą, że teraz same
ja piertolę. I wy mówicie że to kobiety są hipergamicznie. Jesteście tak płytcy jak sam #!$%@?


@moll: Skoro podoba mu się dziewczyna "totalnie przeciętna, a nawet odrobine brzydka" to chyba jednak nie jest hipergamiczny?
@moll: Wszyscy mamy trochę nasrane we łbach pod tym względem ze względu na instagramy, tindery, itp. ale z mojego doświadczenia przeciętny facet jest jak najbardziej zdolny do tego żeby zauroczyć się w przeciętnej dziewczynie (mimo że wcześniej naoglądał się modelek i może stąd takie myślenie).
Czy to normalne, ze podoba mi się dziewczyna totalnie przeciętna, a nawet odrobine brzydka? Ma zajebisty charakter, w #!$%@? inteligentna, podobne poglądy i zainteresowania. Bardzo mnie do niej ciągnie


@mirko_anonim: tak nawet normalniejsze niz inne konfiguracje
raczej degradacji


@moll: Wydaje mi się, że nie będzie lepiej za 10, 20, 30 lat, więc i tak cieszę się, że żyję w takich czasach jak teraz, bo mam przynajmniej prywatnie dosyć przyzwoite i ogarnięte życie.