Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski

Pytanie do różowych. Po domówce dostałem zaproszenie od grupki dziewczyn-znajomek na jutro żebym przyszedł do nich do mieszkania jednej z nich. Będą w 5-tkę same.

O co chodzi w tym spotkaniu? Wiem że to nie jest zaproszenie na gangbang, bo nie jestem żadnym chadem z 25cm #!$%@? tylko normalnym ziomkiem introwertykiem. Przypuszczam że jedna z tych dziewoj szuka chłopaka i jej koleżaneczki wpadły na pomysł żeby nas spiknąć i przy okazji chcą zaczerpnąć emocjonalnych doświadczeń z obserwowania nas jak się poznajemy. Czy to jest najprawdopodobniejszy scenariusz, czy może kryć się za tym coś więcej?

Kiedyś miałem podobną sytuację. Mieszkałem na wsi, i przyszły do mnie dziewoje z pobliskich domów, z jedną inną dziewoją z innego miasta. Nie rozumiałem idei tego spotkania, było bezsensowne. Ale później po spotkaniu zaczęła do mnie pisać sms'y ta dziewoja z innego miasta. Jak powiedziałem o tym swojej ówczesniej dziewczynie, to ta realnie się #!$%@?ła (chyba jak nigdy) i zażądała ode mnie numeru tel do tej dziewoi pod groźbą zerwania związku. Jak podałem to ta dziewoja już nigdy do mnie nie napisała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
@damianooo8: Zaraz sie zleca przegrywy i Ci napisza ze masz urojenia, ze dziewczyny nie wysylaja sygnalow zainteresowania i ze nie masz szans u zadnej i zebys nie robil sobie nadziei ( ͡º ͜ʖ͡º)

A tak na powaznie to niewiadomo. Musisz isc i sprawdzic. Gdybys sie nie spodobal z wygladu/charakteru to by Cie nie zapraszaly. Nawet jakbys sam chcial numer od nich to by Ci nie daly
O co chodzi w tym spotkaniu? Wiem że to nie jest zaproszenie na gangbang, bo nie jestem żadnym chadem z 25cm #!$%@? tylko normalnym ziomkiem introwertykiem. Przypuszczam że jedna z tych dziewoj szuka chłopaka i jej koleżaneczki wpadły na pomysł żeby nas spiknąć i przy okazji chcą zaczerpnąć emocjonalnych doświadczeń z obserwowania nas jak się poznajemy. Czy to jest najprawdopodobniejszy scenariusz, czy może kryć się za tym coś więcej?


@damianooo8: O