Wpis z mikrobloga

@Szym3kSzym3k: Ostatnio testuję Peaty's w gravelu (z 500km+), bo Stan's mi się skończył. Widziałem kilka plamek na oponie więc coś tam chyba załatało, bo nie zauważyłem w trakcie. In plus - stosunkowo wygodny aplikator do lania z butli bez zabawy w strzykawki.
In plus - stosunkowo wygodny aplikator do lania z butli bez zabawy w strzykawki.


@ujdzie: temat załatwia zawsze strzykawka urologiczna 100ml + wężyk z zestawu do przetoczeń
użytek wielokrotny
@Szym3kSzym3k: tak, Slime zaczęli w samochodówce i rozszerzyli to w rowery. Nie mam doświadczeń osobistych, ale też nie widziałem negatywnych komentarze dotyczących rowerowych produktów. Za to samochodowe nie działały w rowerach i tu ludzie narzekali, że za bardzo wszystko syfiło, albo nie ogarniali i kombinowali z dętkami i zalepiało im to zaworki (lol)

Z ciekawostek CoffeLatex jest ciekawe. Tanie, bardzo klejące, ale miałem w szosie po sezonie dziwnie rozwarstwione - na
@Szym3kSzym3k: miałem i polecam Banana slice, onza, finish line, teraz stan's i polecam. W onza rok czasem jeździłem.
Nie polecam trezado, coffelatex, coś nie zgrało się ???? :)
Enduro mtb.
@GrubyKociol @Szym3kSzym3k spróbuj inne trezado, mówię ci różne są xD. A tak na serio to ostatnie dwa lata zalewałem wszystkie koła (MTB i gravel) waniliowym trezado i czegoś takiego nie uświadczyłem. Może wlałeś to z wcześniejszej produkcji z amoniakiem? Moje trzymało ok, ale czyszczenie opony z zaschniętego gluta kosztowało mnie dużo siły i cierpliwości.
W tym sezonie wyczaiłem promke na mleczko WTB i za kilka złotych więcej niż trezado mam z 2