Wpis z mikrobloga

za tydzień tj. 17 czerwca siostra ma wesele jak o tym myśle to sie denerwuję cały stracony na siedzenie i patrzenie jak normictwo się upija i robić będzie jakieś różne fikuśna wygibasy, oczywiście idę sam, no bo z kim jak całe życie #samotnosc ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ten dopisek zapraszam chuopa bubakowski z osobą towarzyszącą to nie wiem o co chodziło nawet ( ͡° ʖ̯ ͡°) najgorszy jest "pan młody" totalny #simp i #hazard -zista, bez najmniejszych ambicji, jestem pewien że spłodzi przegrywa, najgorszym dniem będzie dzień w którym urodzi się ich dziecko, bo oczywiście mieszkają w tym samym domu co chuop zamiast się wyprowadzić na swoje.

#p0lka to ma łatwo, wystarczy że nic nie zrobi i ma #niebieskipasek
#przegryw
Bubakowski - za tydzień tj. 17 czerwca siostra ma wesele jak o tym myśle to sie dener...

źródło: obraz_2023-06-09_154552705

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
@Ca_millo: możliwe że to też robi, ale go nie śledze, jak można 11 lat pracować za jakieś 4-5k i nie mieć dosłownie nic, nawet prawo jazdy siostra kazała mu zrobić( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@wykolejony: bo normalnie jestem tylko w weekendy, a w tygodniu za gramnicą, wynajęcie mieszkania tylko na weekendy brzmi jak wyrzucanie pieniędzy w błoto + oni mieli prawie 10 lat więcej żeby się dorobić czegoś( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@wykolejony: Nie wiem jak długo jeszcze popracuje tam, mam dośc kiepskie zdrowie i się może okazać, że np pół roku nie będę mógł pracować, fajnie by było móc wrócić do piwnicy i się wyspać bez krzyków kaszojada w nocy
  • Odpowiedz
możliwe że to też robi, ale go nie śledze


@Bubakowski: Oby nie. W takich miejscach lichwa tylko czeka aż ktoś się spłucze i będzie chciał się odkuć. Potem cyk pożyczka i dług.

jak można 11 lat pracować za jakieś 4-5k i nie mieć dosłownie nic, nawet prawo jazdy siostra kazała mu zrobić( ͡º ͜ʖ͡º)


@Bubakowski: O to będzie jakoś mój rówieśnik. Ja przez wszystkie lata
  • Odpowiedz
  • 3
@Ca_millo: ale jest różnica jak się zarabia 2k i ledwo się wiąże koniec z końcem np a mieć 2x tyle i wydawać na pierdoły. i ktoś taki chce zostać ojcem jak sam jest gówniakiem nieodpowiedzialnym. Moim zdaniem w obecnych czasach decydując się na dziecko powinno się pod to przygotować jakoś, i mentalnie i fizycznie. Czasy gdy dziecko było dodatkową parą rąk do pracy w polu mineły
  • Odpowiedz
  • 0
@Ca_millo: Poza tym ona z nim jest tylko dlatego, że wcześniej była tak jak każda z #chad który ją zostawił i ów #simp był jej pocieszeniem

i jakoś tak się dziwnie złożyło, że teraz ślub biorą ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz