Wpis z mikrobloga

Wszyscy którzy zagłosują za opozycją powinni oddać pieniądze, które dostali od rządu w ramach 500+, trzynastej i czternastej emerytury, tarczy antycovidowej i antyinflacyjnej, polskiego ładu, wszelkich ulg i kuroniówek. Ciekawe czy gdyby musieli to oddać to tak chętnie głosowaliby na Tuska. W Polsce zawsze były agentury Rosji i Niemiec oraz patriotyczny obóz niepodległościowy. Jakim trzeba być naiwnym i krótkowzrocznym aby nie widzieć kto jest kim. Najbliższe wybory to kwestia przetrwania Polski i trzeba radykalnych rozwiązań. Może wtedy ludzie się opamiętają.
#bekazlewactwa #polityka
  • 49
@Kryspin013: Gdyby rządziło PO to by nie było tych programów. Więc jak ludzie chcą powrotu PO to niech oddadzą to co dostali. To jest hoipokryzja, że nie popierają 500+, ale biorą na każde dziecko mimo że są bogaci.
Wszyscy którzy zagłosują za opozycją powinni oddać pieniądze, które dostali od rządu w ramach 500+, trzynastej i czternastej emerytury, tarczy antycovidowej i antyinflacyjnej, polskiego ładu, wszelkich ulg i kuroniówek.


@dr_minorek: a wszystkim, którzy głosowali za opozycją, rząd powinien oddawać ich część podatków, która poszła na 500+/13 i 14 emerytury itp., bo wyborcy opozycji tych programów nie chcieli.
@Kryspin013: Bo taka jest prawda. Kto jest inny do wyboru? PO będzie pilnowało interesów Niemiec - prywatyzacja, wyprzedaż majątku narodowego. Jak tylko Polska zaczęła się bogacić to oni już chcą to co udało się zrobić sprzedać za bezcen. Płaczek Hołownia to przybudówka PO, to nie jest poważny polityk, tylko produkt marketingu politycznego, kto wie kto go wymyślił. PSL to tylko trwa aby coś uszknąć z koryta. To już dawno nie jest
@Kryspin013: Bo taka jest prawda. Kto jest inny do wyboru? PO będzie pilnowało interesów Niemiec - prywatyzacja, wyprzedaż majątku narodowego. Jak tylko Polska zaczęła się bogacić to oni już chcą to co udało się zrobić sprzedać za bezcen. Płaczek Hołownia to przybudówka PO, to nie jest poważny polityk, tylko produkt marketingu politycznego, kto wie kto go wymyślił. PSL to tylko trwa aby coś uszknąć z koryta. To już dawno nie jest
@dr_minorek: Nie musze niczego oddawać bo mi nic nie dali więc xd nara, nie pisz mi na kogo mam głosować i co komu oddawać, bo żadnych pieniędzy od nikogo nie brałem tylko zarobiłem.
Wszyscy którzy zagłosują za opozycją powinni oddać pieniądze, które dostali od rządu w ramach 500+, trzynastej i czternastej emerytury, tarczy antycovidowej i antyinflacyjnej, polskiego ładu, wszelkich ulg i kuroniówek.


@dr_minorek: ok ale komu? Tobie? Daj nr konta to zrobię przelew