Wpis z mikrobloga

Wszyscy którzy zagłosują za opozycją powinni oddać pieniądze, które dostali od rządu w ramach 500+, trzynastej i czternastej emerytury, tarczy antycovidowej i antyinflacyjnej, polskiego ładu, wszelkich ulg i kuroniówek. Ciekawe czy gdyby musieli to oddać to tak chętnie głosowaliby na Tuska. W Polsce zawsze były agentury Rosji i Niemiec oraz patriotyczny obóz niepodległościowy. Jakim trzeba być naiwnym i krótkowzrocznym aby nie widzieć kto jest kim. Najbliższe wybory to kwestia przetrwania Polski i trzeba radykalnych rozwiązań. Może wtedy ludzie się opamiętają.
#bekazlewactwa #polityka
  • 49
@blisko_kebab: @AgresywnyKaloryfer @ActiveekHere Ja nie mam nic do użytkowników wykopu. Wiadomo, że tutaj jest dużo samotnych młodych mężczyzn, którzy mają mniejsze szanse na założenie rodziny niż przeciętni mężczyźni w Polsce i mało kto tutaj bierze 500+. Tutaj przez tą frustrację skierowaną w stronę kobiet dużo jest wyborców konfederacji, ale to i ak mniejsze zło, bo konfederacja wejdzie do rządu z Prawem i Sprawiedliwością jeżeli arytmetyka sejmowa tak wskaże. Chodzi mi o
@dr_minorek: Co za beszczelny typ. "Oddajda piniondze bo wszystko już zmarnotrawiliśmy i rząd nie ma nawet pinionżków na dowóz wódki do naszego centrum trollingowego". Haaa tfu! Weź się do uczciwej roboty zamiast żebrać u uczciwie pracujących ludzi.
@ObserwatorPPR: A dlaczego obrażasz? Ale już się przywyczaiłem do języka nienawiści stosowanego przez totalnych. To jest najgorsze, że taka polityka dzielenia Polaków doprowadziła do tego, że sąsiad sąsiadowi wilkiem. I w czyim to jest interesie? W czyim interesie opozycja dzieli Polaków? W obecnej sytuacji to chyba proste. Wystarczy spojrzeć za wschodnią granice.
Ewentualnie np możesz to wpłacić na konto Prawa i Sprawiedliwości - to jest aktualnie partia rządząca.


@dr_minorek: a to ten już mam, co miesiąc robię przelew części swojej dyrektorskiej wypłaty. W końcu spółka skarbu państwa.