Wpis z mikrobloga

@maciejkack: nie sądziłem, że będę zmuszony porównywać obozy koncentracyjne do tego teamu i nie mam zamiaru xd z tego co widzę to jest w całości niemiecka firma, a tych pięciu chłopaków jest tej firmy pracownikami, więc po raz kolejny nasi rodacy robią na interes Niemca, to podobna sytuacja jak milionów emigrantów. Mamy utalentowane jednostki, ale gospodarczo jesteśmy dnem i nawet w takich zabawach jak lcs , są oni zmuszeni świadczyć swoje
gospodarczo jesteśmy dnem


@Insine: (#) nie jesteśmy

są oni zmuszeni


Nie są, nikt im nie każe mieć takiego sponsora. Wielu innych chętnie by ich przygarnęło.

jest tej firmy pracownikami


Nie są, ta firma jest ich sponsorem. Jak np. Nike sponsoruje Ronaldo, to nie znaczy, że jest ich pracownikiem.
@maciejkack:

Nie są, ta firma jest ich sponsorem. Jak np. Nike sponsoruje Ronaldo, to nie znaczy, że jest ich pracownikiem.


ale reprezentują tę firmę na arenie międzynarodowej pod jej nazwą, tak jak Ronaldo reprezentuje Portugalię

Nie są, nikt im nie każe mieć takiego sponsora. Wielu innych chętnie by ich przygarnęło.


pewnie poszli tam gdzie się najbardziej opłcało
@Insine: (#)

pewnie poszli tam gdzie się najbardziej opłcało


Pewnie tak.

tak jak Ronaldo reprezentuje Portugalię


No nie do końca. Ta firma jest sponsorem tytularnym, co wcale nie znaczy, że oni są ich pracownikami. Porównanie tego do reprezentowania kraju jest jeszcze gorszym porównaniem niż moje.