Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kremufka2137: ale normalnie mozna bylo podac coś do żyły? bo w przeciwnym razie by Ci bania urosła z wynaczynienia xD on moze sie wkłuł za głęboko #!$%@? przebił żyłę, naruszył nerw i później fartem spowrotem wszedl odśrodkowo do żyły, a w międzyczasie płytki krwi zasklepiły to miejsce sperforowane i już była drożność. Często u osób z kruchymi żyłami tak jest, czasami można się wkłuć do tętnicy jak ktoś ma chude rączki
@Musztardowy-Przegryw: tak, pogrzebał i w końcu kontrolka się zaswieciła i normalnie podali mi jakiś worek czy dwa płynów w ten sposób, potem robili mi już centralkę w szpitalu i wyjąlem sobie te igłę z dłoni sam i już mi się coś nie podobało. Moment wbijania pamiętam słabo (prawie 40 stopni gorączki) ale pamiętam że w pewnym momencie mocno zabolało, ale zwalałem to na karb tych grubych igieł.
Podejrzewam, że było dokładnie
@Musztardowy-Przegryw: zatem apeluję o ostrożność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zakładam, że zrobić z tym za wiele się już nie da? Dobrze, że to nie jest ręką dominująca, ale irytuje mnie, że przez to, że nie mogę czegoś tak pewnie złapać nie mogę np otworzyć piwa zapalniczką.