Wpis z mikrobloga

@Niesondzem: Koles ja jestem ateista. Do katoli nie mam nic - nawet szacunku. Wiec oddaj swoja szklana kule na grwarancje bo cie w uja robi.

Ale zes mnie rozbawil :)

Ale oprocz tego to zyje w spoleczenstwie. Jak raz na rok ktos se robi impreze to mi to nie przeszkadza.
Dorosniesz to zrozumiesz.
@Niesondzem: to czemu gej parady ida przez miasto - w dodatku tam czesto sa nieobyczajowe zachowania ktra sa zabronoine, czy inne marsze.. albo jakieś rajsy rowerowe co blookują ulice na pół dnia - niech se po podrwoku jeżdzą, marsze protestacyjne też w ogrodku niech se robią
@Niesondzem: No nie robie. Ale nie mam problemu jak raz na rok se ktos robi swoja impreze.

Na sasiada tez nie narzekam jak raz na rok zrobi impreze bo ma urodziny. Ty masz za to poteznego kija we dupie.
daj adres to raz w roku zorganizuje ci blokade mieszkania, uprzedze oczywiscie wczesniej zebys nie był zaskocozny ze w tym jednym dniu w roku nie bedziesz mogl sie przemiszczać


@Niesondzem: Lo panie. Fajna macie ta procesje jak nawet nie mozesz z mieszkania wyjsc. No chyba ze to kwestia twoich umiejetnosci i nie potrafisz ogarnac jak sie po ulicach poruszac. Nie zdziwilbym sie.

A o do twojej propozycji. Nie ma najmniejszego problemu.
A o do twojej propozycji. Nie ma najmniejszego problemu. Uprzedzisz wczesniej to zapoatrze sie w zapas piwa i zarcia i w ten dzien bede se pykal w gierki. A ty jak debi

@gorzki99: no faktycznie, nie ty jestes tutaj debilem ktory gotów jest sie uwalić na chacie.
nie ty jestes tutaj debilem ktory gotów jest sie uwalić na chacie.


@Niesondzem: No nie. Jak znam z gory termin i jest to raz w roku to gdzie widzisz problem?

Natomiast ten co nie potrafi wyjsc z mieszkania bo idzie procesja jest debilem. BTW za 20 minut wychodze na obiad do siorki. Jakies rady? Mam brac giwere? ubrac sie w moro? Jakies racje zywnosciowe wziac?
No bo z tego co piszesz
@ZawzietyRobaczek: Widzisz i tu dochodzimy do sedna problemu, zdaniem tej części ludzi "gejparada" przeszkadza ludziom w żuciu bo komunikacja staje, auta stoją. To samo protesty kobiet, komunikacja staje itd ale jak już procesja kościelna rusza to jest git. I to samo w drugą stronę.
Dzisiaj jedna strona ma bekę z procesji, a za kilka dni "gejparada" ruszy i ci drudzy będą mieli ból dupy. I rozumiem że wtedy Ty nie będziesz