Wpis z mikrobloga

@maku_21: Tak szczerze. To nie wiem co za kretyni tam pracują w marketingu u nich, ale to powinno wyglądać tak iż ona bierze tego iphone i rozdają go losowemu widzowi w galerii wtedy Pola wygrałby życie w internecie dając komuś telefon za kilka tysięcy złotych. A tak jest Robertem Lewandowskim w klasyfikacji na mema roku
@Cztero0404 wystarczyło by żeby wybrała jakiś zwykły sklep z RTV AGD a nie pchała się po iPhona odrazu. Wcale nie trzeba wydawać 10 koła. No chyba że to zaplanowana akcja poświęcenia wizerunku Poli żeby wybić film co byłoby głupotą według mnie.
@maku_21: Nie powiedziałbym, że głupotą. Powiedzmy, że suma wydana na filmie dla człowieka normalnego robi wrażenie bo ogrom osób w tej wartości to ma samochód w tym kraju. Ale masz rozgłos gwarantowany bo zaraz te wszystkie pseudo commentar/newsowce, twitter się rzucą + na fakturę czyli wpuszczasz to sobie w starty + zysk z filmów czyli w sumie wychodzisz na zero koniec końców lub na tym zarabiasz jeszcze
@Cztero0404 niby tak ale wizerunek Poli jest dość mocno nadszarpnięty przez to co odwalała wcześniej a teraz takie dolewanie oliwy do ognia. Szczerze nie wydaje mi się żeby kanały comentary się tym zainteresowały, szkoda czasu na takiego "newsa". O Paulinie nie pamiętam żeby ktoś gadal. Jedynie wykop i Twitter się zainteresowali tym.
@Cztero0404: Ej, to jest naprawdę dobry pomysł - takie mniejsze zakupy, są ok..ale.
Kupno nowego IPhone, słuchawek, czy Maca... Ojoj. Fakt, wyjście, danie komus (pamiętam jak rozdawali hajs w dino czy tam biedrze za kupno zeszytów ekipy, zwykle rodziny z dziećmi) prezentu - mega lepsza robota, image, wszystko.
Szczególnie że przy ilości osób, firmie i rozmachu, to są naprawdę małe koszty, taki jeden odcinek i tak powzyej 10k spokojnie kosztuje w