Wpis z mikrobloga

Dzisiaj znowu milisekund zabrakło do stłuczki. Jadę sobie z pierwszeństwem jak zielony i chcę zawrócić a stary pierdziel mi wymusił (czerwony) a na następnym skrzyżowaniu jeszcze wyskoczył mi do auta z łapami. W momencie jak uderzył z ręki w pojazd tak, że próbował zrobić szkodę dostał gazem xD. Nawet mi go nie żal.

Nauczcie się w końcu stare prukwy, że jak są znaki to nie ma zasady prawej ręki jak jeden jedzie drogą z pierwszeństwem. Tfu na takich

#polskiedrogi #prawojazdy #kierowcy
GlebakurfaRutkowski_Patrol - Dzisiaj znowu milisekund zabrakło do stłuczki. Jadę sobi...

źródło: 21316166_467456460300972_3944334460809627566_o

Pobierz

Kto ma pierwszeństwo?

  • Zielony 67.3% (37)
  • Czerwony 32.7% (18)

Oddanych głosów: 55

  • 17
@sberatel: Ale polecam wrócić na prawko i się dokształcić. Sekcja Pierwszeństwo przy zawracaniu na skrzyżowaniu
https://oskduet.pl/a/pierwszenstwo-w-ruchu-drogowym#zawracanie-skrzyzowanie

Pierwszeństwo na skrzyżowaniu jest ustalane przed wjazdem na skrzyżowanie. Pojazd mający znak ustąp pierwszeństwa ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa pojazdom jadącym po drodze z pierwszeństwem. Koniec kropka. Zawracający ma pierwszeństwo przed pojazdem skręcającym w prawo jadącym drogą podporządkowaną. Polecam najpierw poznać przepisy a potem szczekać w internecie.

A jak cię matka parówczaku berbyryjski nie potrafiła wychować