Wpis z mikrobloga

Dziś na głównej jest znalezisko "Rosjanie zniszczyli zaporę w Nowej Kachowce".

Żadna ze stron nie przyznaje się do wysadzenia tamy pomimo to wykopalisko ma się dobrze. Ciekaw jestem co by było gdyby tytuł wykopaliska brzmiał "Ukraińcy zniszczyli zaporę w Nowej Kachowce" - jako, że właśnie wróciłem z bana odpowiem tylko - nie wiem ale się domyślam.

Zaznaczam, że nie twierdzę, że Rosjanie tego nie zrobili. Twierdzę tylko, że narazie nie ma pewności kto stoi za wysadzeniem tamy.

#ukraina
  • 25
podłożenie ładunków wybuchowych zajmuje tygodnie?


@FlameLand99: Skuteczne - tak.

Na tą chwilę jest słowo przeciwko słowu,


@FlameLand99: No i takie drobnostki jak to kto fizycznie kontrolował tamę w momencie wybuchu...

SBU i tak sobie hasa po Rosji wysadzając ile się da.


@eeehhh: xDDDDDDDDDD

Tak, szczególnie na linii frontu.

bo cały świat ich ciśnie na kontre a


@Kick_Ass: Anony internetowe mogą sobie cisnąć najwyżej kupy z dupy do kibla.
Na tą chwilę jest słowo przeciwko słowu, a Ty i większość tagu już wydaliście wyrok.


@FlameLand99: Przypominam że tama jest pod kontrolą ruskich i jest przez nich zaminowana...

Czemu się do Bialego Domu nie przywalacie w tej chwili że nie zaklepali 'że to z pewnością ruscy' tylko jak zwykle mówią że sami nic nie wiedzą. A skoro mówią że nie wiedza, to znaczy że doskonale wiedzą, ale to nie jest news
Ukraina by nic nie zrobiła (np użycie zachodniego sprzętu w celu ataku na terenie prawowitej Rosji)


@sylwke3100: Ale to robi i niejednokrotnie już był o to kwas. Sklerozę masz? Ostatnio Podoliak publicznie już zaczął zapewniać że wszystko co dostają ma służyć albo do obrony albo do walki o granice sprzed 2014 roku (oh wow, po półtora roku wojny) a i tak nie przestają nawalać na terytoria FR. Notorycznie kłamią i perfidnie