Wpis z mikrobloga

Ja pi((dole, 3 miesiące już pracuje w firmie w której mam przełożoną kobietę, i ok - zazwyczaj jest bardzo dobra, tzn bardziej "ludzka" jeśli chodzi o podejście do ludzi niż mój poprzedni przełożony, ale mam dość tego jak emocjonalnie podchodzi do rzeczy, jak się na ciebie obrazi to po tobie, nie ważne na co - i nic z pracy dziś nie zrobisz. Dzisiaj się na mnie obraziła, bo - uwaga, nie było mnie na spotkaniu na które nie dostałem zaproszenia xD Wiem z czym takie obrażenie się jest związane więc jak wróciłem i zobaczyłem wiadomość od niej to przygotowałem kilka screenów z info że z pracy wylogowałem się o 16.30 a zaproszenie wpadło o 17, ale jak w memie "niesmak pozostał" nic to nie dało i się zaczęło xDD Nagle odpisywanie z kropkami na końcu, jednym, max dwoma słowami, przypomnienie sobie o tym że istnieje i tagowanie mnie w czatach z dupy z prośbą o pokazanie tego nad czym pracowałem (nie mam nic przeciwko, bo wszystko jest robione na czas, po prostu i tak jej to pokazuje codziennie rano xD) i najlepsze - odpowiadanie na moje wiadomości sprzed miesiąca i czepianie się słówek czy prośba o poprawki. Czy każda kobieta na wyższym stanowisku taka jest? ()

#pracbaza #zalesie
  • 18
@DenNarcoSmurfen @Pedzel_Washington to nie jest kwestia pracy z babą tylko pracy z kimś niedojrzałym i nieprofesjonalnym. Mam w robocie same baby i nikomu by nie przyszło do głowy odstawianie takich cyrków. Dziecinada. W pracy nie trzeba się lubić, żeby normalnie współpracować. @DenNarcoSmurfen Ona ma kogoś wyżej od siebie do kogo mógłbyś zgłosić jej zachowanie?