Wpis z mikrobloga

@RymMajster: dla jednego rozsądne będzie 100zl wtedy bierz coś z decathlonu co Ci się podoba a dla innego rozsądne będzie 1000zl wtedy polecam ponadczasowe Oakley Jawbreaker ()
  • Odpowiedz
@krymic1991: @RymMajster nie posiadam, to nowy model. Gdyby pojawił się pół roku wcześniej, to pewnie bym kupił. Na discordzie rowerowym mówili że ok w tej cenie. Wydaje mi się, że to taki złoty środek jeśli chodzi o cena/jakość, jak to decathlon.

Ja używałem innych modeli:

1. ROCKBROS 10174 (100 zł na allegro, aliexpress ok 50 zł) - bardzo jasne. Wedle tego co pisał pan Chińczyk cat 1 - cat 3, ale
  • Odpowiedz
@krymic1991: latem to już problem. Ekoi niby lepsze, ale nie zmiania to faktu że po zmroku ciężko w nich wracać. Chyba żadne okulary nie mają takiego zakresu żeby we wszystkich warunkach działać. Chociaż nie wiem jak te Ekoi z elektronicznym szkiełkiem.
  • Odpowiedz
@krymic1991: coś za coś. W sumie wydaje mi się że te Road Jade to dobre w Californi a nie w Polsce. Teraz to bym rozważył jeszcze Oakley czerwonymi szkłami, one są trochę jaśniejsze. Pewnie coś jak te Endura (o ile dobrze szukałem).

Ostatnio zielonyF16 pokazywał szkła Sapphire od Oakley i one są nastawione na lepszy kontrast. Przynajmniej na fotce wyglądały naprawdę mega.

Tak więc musisz przemyśleć na jakie warunki właściciwie ich
  • Odpowiedz