Wpis z mikrobloga

Najbardziej wśród wyborców #konfederacja bawi mnie to jak bardzo nie są w stanie uwierzyć, że ktoś kiedyś głosował na korwina i spółkę, ale z różnych powodów już tego nie robi. Teza że "z korwina się wyrasta" jest zupełnie nierealna, bo przecież nigdy nie porzucę idei wolnościowych i nie przestanę marzyć o parówkowym kapitalizmie, co nie?

są zupełnie tacy jak ja 10 lat temu ( ͡º ͜ʖ͡º) #polityka
Antidotum119 - Najbardziej wśród wyborców #konfederacja bawi mnie to jak bardzo nie s...

źródło: temp_file.png5291155804233055865

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Antidotum119: a daj spokój, sam nie wierzyłem jak mi kiedyś ludzie tu pisali, że z korwina się wyrasta.

Mi głównie przeszło jak uświadomiłem sobie jakie antynukowe bzdury #!$%@? i jak się spiknął z narodowcami dla hajsu. Narodowcami, którzy dodajmy "mają gwóźdź wbity w mózg", no chyba, że można hajsiwo z subwencji ogarnąć to wtedy nie. Korwin taki stały w poglądach XD
  • Odpowiedz
@Antidotum119: wyrasta sie wysrasta. I dorasta do glosowania na PiS? W koncu tam glosuja emeryci wiec to najlepszy wybor ( ͡ ͜ʖ ͡)

Kocham wasza logike ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
  • 0
@Bloodhorn dorasta się do #!$%@? takich kompletnie antywolnościowych tworów jak konfederacja

ja akurat wysiadłem z tego pociągu po romansie korwina z narodowymi socjalistami z ruchu narodowego. Wolę żyć w świeckim państwie i płacić PIT niż żyć w katolickim szariacie bez PITu.

co mi po dodatkowych pieniądzach, jeżeli aparat państwowy będzie mnie szkalował za moje przekonania?
  • Odpowiedz
@Antidotum119: ale wiesz ze nie napisales do kogo sie "dorasta" nie? Sposo wyborcow tej partii ma juz posobnie 30+ a jest tez sposo osob o wiele starszych.

Nie glosuje na konfederacje to nie jest rozwiazanie bo jak nie zaglosujesz to ktos zaglosuje za ciebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bloodhorn

ale wiesz ze nie napisales do kogo sie "dorasta" nie?


Czy Ty oczekujesz ode mnie, że odpowiem Ci na pytanie na kogo głosuje każdy były wyborca korwina/konfederacji? sądzisz, że taka odpowiedź w ogóle istnieje i że wszystkie byłe kuce korwina głosują na jedną partię?
  • Odpowiedz
  • 0
@Bloodhorn wydaje się to nieco dziwne gdy spotykasz się ze znajomymi w piaskownicy na wspólne stawianie babek z piasku, ale jestem w pełni za wolnością jednostki nawet jeśli nie zgadza się to z moimi upodobaniami.
  • Odpowiedz
  • 0
@falconiforme

Podajesz przykład prześladowań z uwagi na przekonania z Chin i Korei Północnej kompletnie z dupy i próbujesz mnie z tym utożsamić. Co chcesz tym osiągnąć?

pewnie o ile jednostka wyznaje Lenina.


wiesz co, masz chyba jakiś problem ze zrozumieniem idei wolności dlatego wrzucę Ci krótki poradnik w formie obrazkowej.

niech sobie jednostka wyznaje i Kubusia Puchatka, byle nie próbowała mi narzucić swoich przekonań.
Antidotum119 - @falconiforme

Podajesz przykład prześladowań z uwagi na przekonania z...

źródło: temp_file.png2814646170925568653

Pobierz
  • Odpowiedz
@Antidotum119: Rzeczywiście, Leninowi czy Stalinowi nie chodziły po głowie dylematy moralne.
Wg ich mniemaniu mordować było wolno. Nikt im nie zabraniał.

To, że nie chodzisz na religię nie znaczy, że cywilizacyjne zasady Ciebie nie obowiązują.
Tak samo jak prawo domniemania niewinności jest dla wyrzyskich, dla wierzących i dla niewierzących.
A skoro zasady cywilizacyjne Tobie nie pasują to Chiny i Kora Północna będą dla Ciebie idealnym miejscem.
  • Odpowiedz
  • 0
@falconiforme

no tak, już rozumiem twój tok myślowy.
nie głosuje na korwina -> czyli lewak -> a jak lewak to na pewno lubi Lenina

utwierdzasz mnie tylko w przekonaniu, że nie wiesz czym jest wolność. Słyszałeś kiedyś frazę "wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność innych ludzi"? wpisz sobie w google "libertarianizm" i zapoznaj się chociaż z podstawami jeśli chcesz dyskutować o wolności.

to, że nie chodzisz na religię


bambo
  • Odpowiedz