Wpis z mikrobloga

@OdcienZieleni: W porównaniu z chlaniem Żuberków od samego rana na bezrobociu i zarabianiu na wieprzu progres jest duży. Nie wiem w czym problem. Mają go do końca życia gnoić za błędy przeszłości? Widać, że chłop wychodzi na prostą z lepszym czy gorszym skutkiem, więc przyda mu się trochę motywacji. Osobiście oceniając go, patrzę jak się zmienia, nie oczekuje że nagle stanie się ideałem z dnia na dzień. Dalej ma wiele za
Mają go do końca życia gnoić za błędy przeszłości?


@knurknurewiczpierwszy: ale przecież nikt normalny nie gnoi go za chęć poprawy czy grzechy (tak, grzechy a nie błędy!) przeszłości tylko za kłamstwa, dwulicowość i manipulacje. Z długiej listy przypomnę tylko, że nadal czekamy na dowody na niewinność w sprawie znęcania się nad matką oraz dowody na to, że w gdy już pierdział w fotel w Octavii rzekomo poszedł do pracy.
@NicolasLatifi: Nikt normalny, ale są ludzie którzy go gnoja dla zasady za przeszłość czegokolwiek by nie zrobił. Jednocześnie krytykując osoby, które napiszą mu jakiekolwiek dobre słowo w kontekście obszarów gdzie faktycznie widać zmianę na lepsze. Racja, "grzechy" lepiej to oddają. Co do dowodów, dawno już powiedział, że takich nie posiada, więc wątpię żeby było na co czekać.
Co do dowodów, dawno już powiedział, że takich nie posiada, więc wątpię żeby było na co czekać.


@knurknurewiczpierwszy: czyli w momencie gdy w akompaniamencie krokodylich łez obiecywał, że robi sobie przerwę od YT i wróci gdy zbierze dowody wiedział doskonale, że takich dowodów nie posiada? Zatem kolejny raz kłamał i manipulował widzami zgrywając ofiarę.

Na prawdę to nie jest tak, że ja mu nie daję żyć cokolwiek by nie zrobił. Olo
@NicolasLatifi a kim jest "Olo" żeby mówić komukolwiek co ma robić, odejść czy zostać na YT lub dawać rady o które nikt go nie prosił? Ja w pełni popieram @knurknurewiczpierwszy . Coraz trudniej tu o zdroworozsądkowe i w miarę obiektywne podejście do rzeczywistości.

Co do mówienia o dowodach - często bywa tak, że człowiek pod wpływem emocji/presji/stresu/etc... mówi rzeczy, z których potem się wycofuje lub których żałuje. Każdy człowiek na pewno miał
a kim jest "Olo" żeby mówić komukolwiek co ma robić, odejść czy zostać na YT lub dawać rady o które nikt go nie prosił?


@Alzena: takim samym gościem jak ty i ja i mamy wszyscy takie samo prawo do opinii. I tak się składa, że jego wytykanie kłamstw, manipulacji i hipokryzji Mexowi było w przeważającej części uzasadnione.

Co do mówienia o dowodach - często bywa tak, że człowiek pod wpływem emocji/presji/stresu/etc...
@NicolasLatifi

>a kim jest "Olo" żeby mówić komukolwiek co ma robić, odejść czy zostać na YT lub dawać rady o które nikt go nie prosił?


@Alzena: takim samym gościem jak ty i ja i mamy wszyscy takie samo prawo do opinii. I tak się składa, że jego wytykanie kłamstw, manipulacji i hipokryzji Mexowi było w przeważającej części uzasadnione.


wiesz czym się różni wytykanie hipokryzji od wchodzenia w ton szantażu i stawiania