Wpis z mikrobloga

@OdcienZieleni: W porównaniu z chlaniem Żuberków od samego rana na bezrobociu i zarabianiu na wieprzu progres jest duży. Nie wiem w czym problem. Mają go do końca życia gnoić za błędy przeszłości? Widać, że chłop wychodzi na prostą z lepszym czy gorszym skutkiem, więc przyda mu się trochę motywacji. Osobiście oceniając go, patrzę jak się zmienia, nie oczekuje że nagle stanie się ideałem z dnia na dzień. Dalej ma wiele za
  • Odpowiedz
Mają go do końca życia gnoić za błędy przeszłości?


@knurknurewiczpierwszy: ale przecież nikt normalny nie gnoi go za chęć poprawy czy grzechy (tak, grzechy a nie błędy!) przeszłości tylko za kłamstwa, dwulicowość i manipulacje. Z długiej listy przypomnę tylko, że nadal czekamy na dowody na niewinność w sprawie znęcania się nad matką oraz dowody na to, że w gdy już pierdział w fotel w Octavii rzekomo poszedł do pracy.
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: Nikt normalny, ale są ludzie którzy go gnoja dla zasady za przeszłość czegokolwiek by nie zrobił. Jednocześnie krytykując osoby, które napiszą mu jakiekolwiek dobre słowo w kontekście obszarów gdzie faktycznie widać zmianę na lepsze. Racja, "grzechy" lepiej to oddają. Co do dowodów, dawno już powiedział, że takich nie posiada, więc wątpię żeby było na co czekać.
  • Odpowiedz
Co do dowodów, dawno już powiedział, że takich nie posiada, więc wątpię żeby było na co czekać.


@knurknurewiczpierwszy: czyli w momencie gdy w akompaniamencie krokodylich łez obiecywał, że robi sobie przerwę od YT i wróci gdy zbierze dowody wiedział doskonale, że takich dowodów nie posiada? Zatem kolejny raz kłamał i manipulował widzami zgrywając ofiarę.

Na prawdę to nie jest tak, że ja mu nie daję żyć cokolwiek by nie zrobił. Olo
  • Odpowiedz
  • 3
@NicolasLatifi a kim jest "Olo" żeby mówić komukolwiek co ma robić, odejść czy zostać na YT lub dawać rady o które nikt go nie prosił? Ja w pełni popieram @knurknurewiczpierwszy . Coraz trudniej tu o zdroworozsądkowe i w miarę obiektywne podejście do rzeczywistości.

Co do mówienia o dowodach - często bywa tak, że człowiek pod wpływem emocji/presji/stresu/etc... mówi rzeczy, z których potem się wycofuje lub których żałuje. Każdy człowiek na pewno miał
  • Odpowiedz
a kim jest "Olo" żeby mówić komukolwiek co ma robić, odejść czy zostać na YT lub dawać rady o które nikt go nie prosił?


@Alzena: takim samym gościem jak ty i ja i mamy wszyscy takie samo prawo do opinii. I tak się składa, że jego wytykanie kłamstw, manipulacji i hipokryzji Mexowi było w przeważającej części uzasadnione.

Co do mówienia o dowodach - często bywa tak, że człowiek pod wpływem emocji/presji/stresu/etc...
  • Odpowiedz
  • 2
@NicolasLatifi

>a kim jest "Olo" żeby mówić komukolwiek co ma robić, odejść czy zostać na YT lub dawać rady o które nikt go nie prosił?


@Alzena: takim samym gościem jak ty i ja i mamy wszyscy takie samo prawo do opinii. I tak się składa, że jego wytykanie kłamstw, manipulacji i hipokryzji Mexowi było w przeważającej części uzasadnione.


wiesz czym się różni wytykanie hipokryzji od wchodzenia w ton szantażu i stawiania
  • Odpowiedz