Wpis z mikrobloga

Ja popieram zamykanie w ten sposób pysków szurom, antyszczepom i ruskim kolaborantom, i to nie tylko w Polsce ale tak powinno być na całym świecie ;)


@windows95: no, są kraje gdzie tak to funkcjonuje, rosja, chiny, korea.
Może się wyprowadź do jakiegoś zamordystycznego #!$%@?łka jak ci trójpodział władzy nie pasuje.
@KonwersatorZabytkow: Nie wiem jak doszedłeś do tego wniosku, bo nic takiego nie napisałem.

Ale mi też zajęło chwilę zrozumienie wielopoziomowości debilizmu postępowania konfederatów i innych pożytecznych idiotów. Rozpiszę ci to w punktach:

1. Na wniosek Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego operatorzy telekomunikacyjni blokują dostęp do jak to jest określane "ekstremistycznych, prorosyjskich mediów". Sama możliwość takiego postępowania budzi wątpliwości dotyczące konstytucyjnej wolności słowa (art. 54 ust. 1 Konstytucji RP).

https://bip.brpo.gov.pl/pl/content/rpo-internet-media-blokowanie-abw

2. Zablokowany zostaje nczas,
: i jak rozumiem ty to popierasz?


@KonwersatorZabytkow: blokowanie kłamstw i ruskiej propagandy? No #!$%@?, oczywiście. Z resztą wasz lider Mentzen sam popiera ograniczenie wolności. Tylko z gorszych pobudek. Nie gdy ktoś kłamie i szczuje, a gdy obraża.... (uwaga bo będzie #!$%@? grubo xD) uczucia religijne xDDD