Wpis z mikrobloga

@Werdna: OP nie rozumie, czemu ktoś komu zablokowano portal, używa stron do omijania tej blokady, nie po to żeby walczyć z reżimem który to zablokował, tylko walczy z tymi co walczą z tym reżimem. To jakby ktoś w czasach głebokiego PRL, dzwonił w tajemnicy do Radio Wolna Europa, żeby powiedzieć, że amerykanie są #!$%@?. XDDD ps. wiem, ze wtedy nie mozna było zadzwonic do radia, to przenosnia
  • Odpowiedz
ABW zablokowała portal nczas.


@przekliniak: I to jest super przykład dlaczego nie warto iść ramię w ramię z Tuskiem i lewakami. ABW z dupy zablokowało sobie bez wyroku sądu stronę legalnie wydawanej w Polsce gazety ale "opozycji" to nie przeszkadza a nawet się cieszą.
  • Odpowiedz
legalnie wydawanej w Polsce gazety ale "opozycji" to nie przeszkadza a nawet się cieszą.


@nikifor: O zobacz, to jak konfiarze w przypadku lex tvn ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Werdna nie ma co rozumieć.
kuce szczują teraz na Tuska, klaskali uszami jak było trzeba zablokować TVN i sami dostali prosto w pysk od pisowców jak im zablokowali nczas.
to jest ta wolność według pewnych przedstawicieli na tym portalu.
  • Odpowiedz
Ja popieram zamykanie w ten sposób pysków szurom, antyszczepom i ruskim kolaborantom, i to nie tylko w Polsce ale tak powinno być na całym świecie ;)


@windows95: o, ruska onuca, cześć.
  • Odpowiedz
@windows95: nic mi nikt nie tłumaczy onuco. Jasno się określiłeś swoimi rosyjskim poglądami więc nie rób z siebie idioty teraz zasrana ruska onuco. Ha tfu na was ruskie.
  • Odpowiedz