Wpis z mikrobloga

@TeoriaWielkiegoPrzegrywu: no ale to POLewactwo stwierdziło, że przenigdy nie wejdą w koalicje z konfederacja, ze juz wola nie stworzyć rządu albo rozpisać kolejne wybory byleby nie dopuścić konfederacji do rządzenia. Czyli wg CIebie wyborcy konfederacji powinni w ogole nie isc do wyborów aby lewactwo było uradowane? To wy chcecie wykluczyc konfederacje z zycia publicznego a pozniej placz, ze ojejku, konfederacja z pisem pojdzie w koalicje.
konfederacja od kiedy powstała jedzie z pisem

Wykopki:konfederacja przybodowka pisu

@ortalionnajman Konfederacja walczy o wyborcę. Już nawet kleopatrix linkował artykuł o tym że Konfederacja rośnie kosztem PiSu.
Część elektoratu PiS to elektorat Konfederacji
@anakhin: No tak i beka z tego. Gospodarka najwazniejsza ale zrobimy koalicje z partia ktora daje najwiecej socjalu. Byle by sie dochapac do wladzy.
I tu ludzie maja problem z konfa, ktorego nie rozumiecie jak sie zdaje.
Dla was jest ok koalicja z pisem i zmierzanie do ustroju totalitarnego byleby nie bylo rozdawnictwa. #!$%@? ze, powoli zaczynamy miec oligarchie politycznych pociotkow. #!$%@?, ze kombinuja z ordynacja wyborcza, liczeniem glosow za granica,
@TeoriaWielkiegoPrzegrywu: ale Ty czytac potrafisz czy nie? przeciez to POLewica stwierdzila, ze gardzi konfederacja. Przeciez mogli powiedziec, ze ok - mozemy z wami isc w koalicje, obiecamy, ze nie bedziemy rozdzwac socjalu na lewo i prawo ale za to naprawimy razem sądy, praworządność, demokracje itp. Ale tego nie zrobili i spluneli tym samym na wyborców konfederacji, ktorzy chca uczciwie zarabiac i aby ich nie okradano z pieniedzmi. Czego ty oczekukjesz od
@TeoriaWielkiegoPrzegrywu: Tak. A ty zyj dalej w swoim swiecie gdzie uwazasz, ze wszyscy maja robic tak ty chcezs a jak nie to maja siedziec cicho i zamknac mordy - 'bo ja mam racje a ty jestes glupi'

p.s. w dupie mam demokracje i sadownictwo - gdy w obu przypadkach, czy wygra PO czy PIS i tak beda chcieli zabierac moje pieniadze i kazac mi trzymac ryj na kłodkę bo przeciez uratowalismy
Konfa pojdzie do koalicji z partia ktora okrada jej wyborcow kazdego dnia


@TeoriaWielkiegoPrzegrywu: Spoiler alert: Każda partia polityczna w demokracji pośredniej w każdym kraju pasożytuje na obywatelach i tak jest zbudowany system do bronienia którego jesteśmy tresowani. Pod tym kątem nie ma większego znaczenia na kogo się głosuje/z kim kto wchodzi w koalicję
@JohnnyPomielony: Uwielbiam jak lewactwo wyzywa innych od bezmózgów (mózgi zapewne mają tylko ci co uważają, że co poniedziałęk mogą sobie zmienić płeć ;) )

-Równocześnie ciesz się z tego, że Konfa wejdzie w koalicję z PiSem, który wprowadza u nas największy socjalizm w nowożytnej Polsce


Jakbyś miał problemy z czytaniem to jeszcze raz wkleję to co pisałem wcześniej:

@TeoriaWielkiegoPrzegrywu: no ale to wlasnie jest interes konfederacji - idziemy z Wami
@JohnnyPomielony: nie tylko lewakiem jesteś ale też półgłówkiem , chociaż to i tak jedno i to samo :D
Nazywać wyborcę konfederacji jako socjalistę to trzeba być taką samą amebą umysłową co nazywać PIS partią prorosyjską :D Ale śmieszni razem wiele zniosą aby tylko nie mieć kontaktu z faktami :D
masz rację, konfederacja uznała swego czasu PiS za zbyt mało katolicki


@Wejd1: pytanie konfederacja czy jakis z jej członków. Powinno się rozróżniać stanowisko parti od stanowiska jednostki.

Nie jest to trudne bo pis nie jest zbyt katolicki w sumie to nie wiem czy jest. Zapytajmy kurskiego.
jak konfa to przybudówka pisu to jak nazwać lewice i po wraz z sld i Kukizem czy to chyba sa juz pisem.


@Gozd: lewicę normalną demokratyczną partią (w przeciwienstwie do konfy i pisu) a kukiza szmatą
@niewiemjakiwybrac: W wyborach prezydenckich ponad 50% wyborców Konfederacji poparła Trzaskowskiego. PO bez poparcia Konfederacji może nie być w stanie powołać rządu, więc na miejscu zwolenników PO nie nakręcałbym się negatywnie w stosunku do Konfy.