Wpis z mikrobloga

@Gozd: Ciekawe z kim PiS po wyborach może budować koalicję. Ciekawe dlaczego wszyscy sumują ich wynik z konfą, jeśli chodzi o liczbę posłów, żeby sprawdzić czy będzie większość.

Nie wiem, ale się domyślam
@niewiemjakiwybrac: oj, jak dupa was piecze , ze konfa bedzie rzadzila z PISem a Wy lewaki dalej bedziecie musieli czekac 4 lata w opozycji :D wyjcie tak dalej. Czego sie spodziewaliscie gdy caly czas drzecie ryja, ze nigdy w zyciu z konfederacja opozycja nie wejdzie w koalicje i trzeba ja otoczyc kordonem sanitarnym i nie dopuszczac do mediow. A gdy konfa z braku mozliwosci zawaracia z kims poza PISem koalicji nagle
@TeoriaWielkiegoPrzegrywu: no ale to wlasnie jest interes konfederacji - idziemy z Wami w koalicje, wy dalej obsiadacie spolki skarbu panstwa wraz z rodzinami, macie wiekszosc stolkow i mozecie sobie krecic swoje interesy ale za to koniec z rozdzwaniem kasy. Zawsze PIS bedzie mogl powiedziec dla elektoratu - my chcielismy wam dac kase ale ten zly koalicjant nam nie pozwala - ale to i tak lepsze dla was niz mialby wrocic diabeł
Ciekawe z kim PiS po wyborach może budować koalicję. Ciekawe dlaczego wszyscy sumują ich wynik z konfą, jeśli chodzi o liczbę posłów, żeby sprawdzić czy będzie większość.


Nie wiem, ale się domyślam


@maksol93: dlaczego wszyscy od powstania konfy ciągle mowia jak jest zła i to z każdej strony.
Dlatego opozycja sumuje sobie wynik konfy z pisem bo się boja również konfy. Co by nie było Tusk to jeden z tych co
Ciekawe z kim PiS po wyborach może budować koalicję. Ciekawe dlaczego wszyscy sumują ich wynik z konfą, jeśli chodzi o liczbę posłów, żeby sprawdzić czy będzie większość.


Nie wiem, ale się domyślam


@maksol93: Celowo łączy się Konfederacje i PiS, bo Konfederacja odbiera głosy opozycji jako jedyna nierozdawnicza partia. W poprzednich wyborach też PiS miał od razu wchłonąć konfę, a jedyni posłowie, którzy faktycznie przeszli do PiS to ci z "totalnej opozycji".
@anakhin:

no ale to wlasnie jest interes konfederacji - idziemy z Wami w koalicje, wy dalej obsiadacie spolki skarbu

panstwa wraz z rodzinami, macie wiekszosc stolkow i mozecie sobie krecic swoje interesy ale za to koniec

z rozdzwaniem kasy


Nie no jak tak to git, super alternatywa. PiS dalej rozmontowuje trojpodzial wladzy, kreci waly, obsadza stolki, leje tepa propagande ale nie rozdaje kasy wiecej bo konfa nie pozwala.
I to jest