Wpis z mikrobloga

321 054 + 103 + 280 = 321 437

Sobota.
Nadeszła ta wiekopomna chwila żeby ruszyć zadek nieco dalej niż po bułki do sąsiedniej gminy. Przywdziałem zatem gacie ciasne ale własne, koszul drożdżówkarski na specjalne okazje przeznaczony a nawet czapeczkę żeby mi się robactwo pod kaskiem we włosy nie postało i nie łaskotało odnóżami wieloma. Tak przygotowany ruszyłem najpierw w prawo, a potem całkiem w dół (z północy na południe znaczy się). Przed i za Łobzem jadę głównie po asfaltach typu Kongo i po jakichś remontowanych drogach w kompletnym nigdzie. Przed Ińskiem odbijam nieco na wschód i przemykam cichcem przez opłotki poligonu w Drawsku (bacząc żeby zastrzelonym na śmierć nie zostać albo też czołgiem w asfalt z gównolitu nie być wmontowanym). Z Drawska jadę na Złocieniec skąd do samego Połczyna Zdroju lecę ścieżka rowerowa zbudowana na starym nasypie kolei wąskotorowej. O zmierzchu dojeżdżam do Białogardu, kupuje wodę na Orlenie i jadę do domu. Do Biesiekierza wyjeżdża po mnie ukochana @ZgnilaZielonka, która przez cały dzień pilnowała mojej kropeczki na mapie, i razem już wracamy do domku:)

Niedziela
Setka wieczorową porą. Kawałek drogi odprowadza mnie @ZgnilaZielonka (znaczy się pierwsze 20km), resztę zaś jadę sam:)

#rowerowyrownik #mordimernaszosie #100km #200km

Skrypt | Statystyki
Pobierz MordimerMadderdin - 321 054 + 103 + 280 = 321 437

Sobota.
Nadeszła ta wiekopomna chw...
źródło: papiezjestrzulty