Wpis z mikrobloga

pisowsko konfederackie zera próbują obrzydzić ludziom na wykopie marsz bo "przemawiają tam kobiety". no tak bo przecież według prawdziwych katolików kobiety to się nadają tylko do kuchni, można też im przypier***ić czy potraktować je jako inkubatory. tfuu na was
#marsz4czerwca #marsz
  • 76
  • Odpowiedz
pisowsko konfederackie zera próbują


@FoxX21: Ta desperacka próba odwrócenia uwagi od faktu, że PiS z PO równo zarżną gospodarkę, i że się od siebie czymś różnią. xDD
  • Odpowiedz
próbują obrzydzić ludziom na wykopie marsz bo "przemawiają tam kobiety"


@FoxX21: Ależ pyszna manipulacja. Wszyscy czepiają się TEGO CO TA JULKA #!$%@?ŁA, a nie samego faktu, że kobieta przemawiała. No ale wiadomo, ukradł rower czy jemu ukradli - jeden #!$%@?, zamieszany w kradzież roweru, co nie?

Nie trzeba więcej dowodów na to, że koalicja PiS+Konfederacja jest jak najbardziej prawdopodobna.


@unlucky_: Od 8 #!$%@? lat ciągle słyszę głodne kawałki, jak to
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kompek co z tego że pod publikę nie głosują z pisem jak mają takie same poglądy i takie same zapędy aby iść w kierunku rosji
  • Odpowiedz
@FoxX21: A czy jak ktoś się #!$%@? do Wałęsy że przemawiał to znaczy że ma problem z tym że mężczyźni przemawiają? XD Też te komentarze obrzydzają mi dzień, ale widziałem komentarze w którym ludziom się nie podobało CO to kobieta mówi, a nie że to kobieta, więc trochę chochoł
  • Odpowiedz
pod publikę nie głosują z pisem


@FoxX21: Co Ty #!$%@?? W tym kraju prawo ustanawia się głosowaniem w sejmie, a nie samym posiadaniem takich czy innych poglądów, no #!$%@? mać...

mają takie same poglądy


@FoxX21: Zwłaszcza co do ekonomii i rozdawnictwa. Ja #!$%@?ę, jak Ci memcen powie że 2+2=4 to zaczniesz mówić, że nieprawda i 2+2=5, byle tylko nie zgodzić się z kimś z konfy?

takie same zapędy aby iść
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kompek broń sobie dalej swojej konfederosji, a jakby nie daj boże wygrali wybory to obudzisz się z 3 Rzeszy. twoj memcel to nawet sam nawołuje do zabijania żydów czy gejów.
  • Odpowiedz
. twoj memcel to nawet sam nawołuje do zabijania żydów czy gejów.


@FoxX21: W takim razie dlaczego nie zrobisz na niego donosu do policji/ABW? Przecież nawoływanie do nienawiści i morderstw jest karalne. Aaaaaa no tak zapomniałem - wszyscy doskonale wiecie, że to tylko Wasze urojenia i manipulacja, a na policji by Was wyśmiali xDDDDDDDD No ale wiadomo, w Internecie już można, "a rzucę gównem, może się przyklei" xD
  • Odpowiedz