Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, że jedziecie przez pół Polski na marsz, żeby słuchać takich wysrywów Wałęsy XD

Potem na dobitkę wychodzi feministka, która mówi o #pieklokobiet i o tym jak to kobiety są w Polsce cięmiężone. Szkoda, że nie wspomniała o wieku emerytalnym albo przymusowej służbie wojskowej.

Cyrk.

#polityka #pieklomezczyzn #marsz #marsz4czerwca #bekazlewactwa #walesa #bekazneuropy
damienbudzik - Wyobraźcie sobie, że jedziecie przez pół Polski na marsz, żeby słuchać...
  • 43
@Zgrywajac_twardziela: tak. Ja nie mógłbym z czystym sumieniem wesprzeć kogokolwiek z obecnego parlamentu, a tylko te partie kandydują w ogólnopolskich komitetach. W Warszawie może będą Libertarianie, ale ja nie jestem z Warszawy więc w moim przypadku sprawa jest przesądzona
@sildenafil:

moje "nicnierobienie" robi dokładnie tyle samo co wasze "protestowanie" przeciwko ćwiczeniom wojskowym.

Pójście na protest jakkolwiek pokazało że chociaż tej garstce osób to nie pasuje, Ty nie zrobiles nawet tego także ten xD

A obecność na proteście partii, która zapowiedziała powrót miesięcznego poboru robi dużo więcej złego dla sprawy niż "nicnierobienie".

Wiec najlepiej nie popierać nikogo i niech wygra Pisowski szariat, to jest dopiero sensowne działanie xD
pokazało że chociaż tej garstce osób to nie pasuje,


@Zgrywajac_twardziela: I co to pokazanie dało wymiernie? Po prostu Ty masz romantyczne podejście do tematu praw mężczyzn, gdzie liczą się gesty i malowanie kredą na ulicy, a ja praktyczne - gdzie takie gesty są bez znaczenia dla istoty problemu.

Wiec najlepiej nie popierać nikogo i niech wygra Pisowski szariat, to jest dopiero sensowne działanie xD

Jeżeli chodzi o prawa mężczyzn to tak:
@sildenafil:

I co to pokazanie dało wymiernie? Po prostu Ty masz romantyczne podejście do tematu praw mężczyzn, gdzie liczą się gesty i malowanie kredą na ulicy, a ja praktyczne - gdzie takie gesty są bez znaczenia dla istoty problemu.


Pytam więc po raz trzeci, co w praktyce robisz? xD

Jeżeli chodzi o prawa mężczyzn to tak: najlepiej nie popierać nikogo, bo nikt nie popiera praw mężczyzn. I to kto wygra jest
@Zgrywajac_twardziela: ujawniam prawdę i przedstawiam fakty w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To więcej niż pojawienie się na marszu.

Czyli jedyny efekt Twoich wpisów, świadomy czy nie, to budowanie poparcia dla PIS ()

Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.
@sildenafil:
Przecież pisałeś przed chwilą:

I co to pokazanie dało wymiernie?


No i teraz tak, co wymiernie daje Twoje budowanie podziałów i wysrywy na Mirko? Buduje poparcie dla PIS, co sam przed chwilą przyznałeś. Także ten, sam się właśnie zaorałeś xD

Twoje wysrywy nie robią kompletnie nic wymiernego dla praw mężczyzn, poza wsparciem obecnie rządzącej grupy xD Nijak nie bronisz praw mężczyzn budując, świadomie czy nie, poparcie dla antyludzkiego rządu PIS,
@Zgrywajac_twardziela: ja się wypisałem z tego systemu, chyba mam do tego prawo? Czy mężczyźni i tego prawa nie powinni mieć według Ciebie?

A Ty fałszywy obrońco praw mężczyzn idź i głosuj na swoją ulubioną partię, z pewnością przysporzy to mężczyznom praw xD

Czasami lepiej nie robić nic niż szkodzić.
@sildenafil:

ja się wypisałem z tego systemu, chyba mam do tego prawo? Czy mężczyźni i tego prawa nie powinni mieć według Ciebie?

No jak się wypisałeś, jak jątrzysz budujesz poparcie grupie rządzącej, krytykując wszystkie inicjatywy ludzi to chyba się nie wypisałeś jednak, co? xD

A Ty fałszywy obrońco praw mężczyzn idź i głosuj na swoją ulubioną partię, z pewnością przysporzy to mężczyznom praw xD

A Ty szczery obrońco praw mężczyzn, pisz
@Zgrywajac_twardziela: szkodliwe to jest glosowanie na którakolwiek z partii politycznych.

A pierdzielenie o tym, że "nie głosując głosujesz" na pis na mnie nie działa. Ja nie oddam głosu na żadnego wroga praw mężczyzn, Ty tak. Więc to Ty sobie ręce ubrudzisz i szukasz jakiegoś środka do współdzielenia winy, czepiając się ludzi, którzy nie wspierają nikogo z obecnej bandy.
@sildenafil:

szkodliwe to jest glosowanie na którakolwiek z partii politycznych.

Bardziej szkodliwe jest niegłosowanie wcale. To że tupniesz nóżką i nie zagłosujesz żadnej partii politycznej nie zaboli. Nie głosując tylko sobie krzywdę robisz, nie politykom.

A pierdzielenie o tym, że "nie głosując głosujesz" na pis na mnie nie działa. Ja nie oddam głosu na żadnego wroga praw mężczyzn, Ty tak. Więc to Ty sobie ręce ubrudzisz i szukasz jakiegoś środka do
@sildenafil:
Polecam sprawdzić jaka jest frekwencja w wyborach samorządowych(szczególnie w mniejszych miejscowościach). Ktoś tam się przejmuje mandatem społecznym, czy raczej śmieją się do rozpuku z pożytecznych idiotów którzy nie głosują oddając glos ich znajomym i rodzinom? Nie odpowiadaj, pytanie retoryczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)