Wpis z mikrobloga

@Striker9993: Tak już pędzę by pod jakąś inicjatywę podpięła się lewica, po czy pis, zaraz będą prowokatorzy z każdej z stron i zrobią z nas, rosyjskie onuce, niemieckich zdrajców itd.
  • Odpowiedz
ja tego trochę tego nie rozumiem, więc wytłumaczcie proszę. dawno temu interesowałem się polityką, nawet studia robiłem z tym związane, ale jak zaczęły się te szopki w tv z kłótniami to stwierdziłem, że nie ma sensu sobie robić śmietnika z głowy.

i teraz do rzeczy, serio widzicie w Donaldzie kogoś, kto pogodzi społeczeństwo, spowoduje rozkwit społeczeństwa obywatelskiego i umożliwi szybki wzrost gospodarczy?

pytam zupełnie serio, bo pamiętam jakie były nadzieje pokładane w
  • Odpowiedz
@portki_z_serem: haha, znajomi to mądrzy ludzie, nie pchają się na spęd proruskiej swołoczy z Platformy Obywatelskiej, która darowała ruskim bydlakom z Gazpromu ponad półtora miliarda złotych i która blokowała strategiczne dla Polski inwestycje energetyczne (gazoport, nitka z Norwegii).
  • Odpowiedz
Powodzenia Mirek. Oderwiesz się od kąkutera, przewietrzysz się troszkę. Może wtedy zrozumiesz, że maszerowanie z leśnymi dziadkami "ANTY-PIS HURR DURR" nie zmieni absolutnie niczego, po kilku dniach wszyscy o tym marszu zapomną a Ty zostałeś marionetką i stanowisz badanie statystyczne poparcia dla PO przed wyborami (sic).
  • Odpowiedz