Wpis z mikrobloga

A Tak wygląda drukowany dom, stworzony przez robota


@MePix: Jak robot układał w nim instalację elektryczną? Jak robot układał w nim instalacje sanitarne? Jak robot umeblował ten dom? Masz świadomość, że budynek to trochę więcej niż kupa otynkowanych i pomalowanych cegieł?

zobaczymy za 5-10 lat


@Jamniki2: xD
Twój termin jest tak samo realny jak to, że w 2077 roku będziemy technologicznie na poziomie Cyberpunka 2077 xD
Jak robot układał w nim instalację elektryczną? Jak robot układał w nim instalacje sanitarne? Jak robot umeblował ten dom? Masz świadomość, że budynek to trochę więcej niż kupa otynkowanych i pomalowanych cegieł?


@kompek: No tak bo robole na rusztowaniu układają sanitarkę i meble wewnątrz ()
Weź pomyśl zanim coś napiszesz
No tak bo robole na rusztowaniu układają sanitarkę i meble wewnątrz ()


@MePix: Powiem szczerze - napisałaś tak od dupy strony, że nawet nie mam zielonego pojęcia co Ci odpisać.
Wrzucasz zdjęcie, które ma udowodnić że jednak budowlańców można zastąpić robotem, no to pytam o instalacje wewnętrzne. A na to Ty się mnie pytasz, co ma rusztowanie do sanitarki...? Coś Ci się chyba nie do końca łączy,
@fraciu: Może jeden z drugim się zastanowi i zweryfikuje swoje przekonania, taka "misja edukacyjna" xD

powstanie czat gpt neta który w pół roku wymiótł grafików, seo i juniorów programistów co


@Jamniki2: Jest różnica między superkomputerem operującym w cyberprzestrzeni, a superkomputerem kontrolującym rzeczywiste, fizyczne maszyny. Nawet w tej chwili takie banalne rzeczy jak obsługa centrów logistycznych jest dalej w przytłaczającej większości wykonywana przez ludzi, a nie SI kierującą robotami i nie
@kompek co xD z ciekawości, żeby przypomnieć sobie co znaczy na prawdę pracować zatrudniłem się właśnie w ogromnej fabryce, a dokładniej w jednej z grupy azoty. 99% rzeczy jest wykonywane przez komputer, w mojej opinii w naszej brygadzie jest o polowe za dużo ludzi, co potwierdził zreszta brygadzista gdy z ciekawości go zapytałem po cholerę nas tu tyle jak wystarczy klikać guziki i największa fabryka w Polsce #!$%@? XD jeśli do tego