Wpis z mikrobloga

#pracbaza #przegryw

7 miesiąc szukania pierwszej pracy/stażu w logistyce na terenie Śląska, student logistyki na 6 semestrze, przez 7 miesięcy 4 telefony, 2 rozmowy, odrzucony z powodu braku doświadczenia, nawet na staż mnie nie przyjęto mówiąc wprost, że się nie przydam, bo nigdy przy tym nie pracowałem i nie wiem co i jak XD

Jak tu żyć? Pytałem kolegów z roku, mówią, że tak niestety jest, kilka osób szuka stażu od ponad roku, nikomu się nie udało, bo ich CV nie jest nawet otwierane, chyba pora zrobić C+E i przyjąć na klatę, że straciło się kilka lat na studiowaniu.
  • 49
  • Odpowiedz
@jdhue: Zazdroszcze, mam w spedycji kolegów, ale wszyscy co znaleźli w tym pracę zrobili to kilka lat temu, dzisiaj jak rozmawiam z ludźmi z roku to nikt nie może ogarnąć nawet stażu w tej pracy a szukają od wielu miesięcy lub od roku.
  • Odpowiedz
@artur-hemingway: nom. moja siora też skończyła studia po logistyce i neetowała przez 7 msc bo nigdzie nie mogła znaleść pracy, i gdyby nie moje zawracanie dupy hrówek z mojej firmy to by neetowała dłużej. leć w #!$%@? stary i wyolbrzymiaj bo bycie uczciwym zwyczajnie nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@artur-hemingway: Powiem ci, że mam ten sam problem, też szukam pracy w logistyce i transporcie i też mało kto się odzywa. A nawet jak się odzywa i jestem zaproszony na rozmowę to dostaję później odmowy. Aktualnie pracuję w jakieś gówno pracy byle coś robić.
  • Odpowiedz