Wpis z mikrobloga

Rękodzielniczo rzecz biorąc pierwszy raz zrobiłem jakiś dłuższy film - zlepek mojej nauki nagrywania no i mojej pracy w małym warsztacie rękodzielniczym.

Trochę #pokazmorde trochę bardziej #rozkminkrzaka i przede wszystkim moja nauka odpuszczania, bo rok temu nikomu bym tego nie pokazał ale uczę się #!$%@?ć perfekcjonizm i pora ruszyć do przodu a nie stać w miejscu.

Nagrywanie wydłuża moją pracę lekko 4x ale myślę że gdy nauczę się lepiej kadrować, ustawiać światło i ogólnie nagrywać będzie i lepiej i szybciej.

To zajawka serii "Rękodzielniczo rzecz biorąc", następnym razem w przyspieszeniu będzie pokazany cały proces robienia kostek do gitary.

Tradycyjnie zapraszam do obserwowania/czarnolistowania #rozkminkrzaka a na yt zaczynam budować kanał rękodzielniczy więc tam też odsyłam - jeśli nie zabraknie mi cierpliwości będę tam regularnie dodawać różne treści warsztatowe :)

Aaaa i jakby ktoś chciał wykorzystać jakkolwiek muzykę piszcie śmiało, udostepnie w lepszej jakości :)

#rekodzielo #tworczoscwlasna #tworzeniemuzyki #filmowanie
bkwas - Rękodzielniczo rzecz biorąc pierwszy raz zrobiłem jakiś dłuższy film - zlepek...
  • 10
@oo__oo: kurde, u mnie i znajomego działa, jedyne ograniczenie jakie dałem to że film nie jest dla dzieci żeby można było komentować - nie wiem czemu nie możesz wyświetlić ;(
@BillieJane: wykop to jest jednak klasa sama w sobie, naprawiali żeby jeszcze bardziej #!$%@?ć xD

Ale dzięki wielkie za info - pojęcia nie miałem że to teraz tak działa, wykop przeglądam tylko przez przeglądarkę na telefonie.