Wpis z mikrobloga

  • 0
@Ziutek_Grabaz: stąd moje zdziwienie, że tak szybko ocena 3/10. Znajomi, którzy grają póki co chwalą sobie immersję, ale mają casualowe podejście i odkrywają wszystko - szanuję taki wybór

@hi_im_cayman nie znam ich kontentu, kojarzę tylko tego typa co bił bezdomnego na filmie. W takim wypadku zakładam, że przedkładają archaiczne mechaniki z d2 ponad wszystko i stąd taka ocena.
@prayer5 zależy czego od tej gry oczekujesz. Fabuły to tu zbytnio ciekawej nie ma, osobiście chce ją przeskipować. Ale jeżeli chodzi o walkę, rozwój postaci i ogólne możliwości progresowania to dla mnie 10/10
  • 0
@WojtekNitrodolski: bycie weteranem daje jakiś specjalny immunitet? z tego co widzę to tryhardują diablo 2, więc górnolotne #!$%@? o mechanikach itp. od typów, którzy mają utrwalony archetyp gierki sprzed 20 lat i nie są w stanie zaakceptować tego, że nikt nie będzie robić szrota dla boomerów nie przemawia do mnie. Hajs w moim przypadku nie gra roli, jeżeli przełoży się to na potencjalne kilkanaście (dziesiąt?) godzin grania w przyszłych sezonach.
@prayer5: Ale to nie o to w ogóle chodzi, nie rozumiem, dlaczego uważasz, że jak grają w d2 to są boomerami od razu xD. Oni wyraźnie w swoich filmach tłumaczyli co z d4 jest nie tak, a nie hejtowali od tak po prostu. Jak chcesz wydać hajs na grę, która ma 5 unikalnych dungeonów, powtarzalnych bossów, którzy niejednokrotnie są powiększonymi wersjami zwykłych mobów, i nudny, powtarzalny endgame, to prosze bardzo xDD
@prayer5: Sporo minusów zauważają i pewnie stąd te oceny, po przegraniu kilkunastu h według mnie gra jest za droga . Mam wrażenie, że za tydzień mało kto to będzie streamował i obawiam się, że gra umrze do czasu pierwszego sezonu, potem w pierwszym sezonie 2 tygodnie grania i dead, no ale oby nie bo ma potencjał. Jest bardzo mało contentu pod endgame, itemizacja jest trochę nieprzemyślana, a samą fabułę da się
@prayer5: twoim pierwszym błędem jest oglądanie p0lskich streamerów na twitchu, którzy sa mega #!$%@? bezbekami i zazwyczaj nie potrafią w ogóle grać zamiast obejrzeć kogoś typu steelmage, wudijo albo innych arpgowców, u których gameplay wygląda tak jak powinien xD