Wpis z mikrobloga

@Wiesmin: przeprowadźmy eksperyment myślowy: jeśli jesteś Rosjaninem przeciwnym wojnie i putinowi i trafiasz do więzienia, skąd zgarniają Cię do wagnera, to jesteś ścierwem czy nie jesteś?

Nie rozumiesz, że taki rusek z jakiejś zapadłej ruskiej dziury przez całe życie był karmiony propagandą. Oni nie rozumieją, że są szczuci na cywilizowane kraje i zwyczaje. Tak samo u nas wyznawcy pisu nie rozumieją, że są szczuci na Tuska, Niemców, onuce i kogokolwiek innego,
@adifek No właśnie, ruskie bydło napadające, torturujące i mordujące cywili na Ukrainie, samo obdarło się z człowieczeństwa i godności. Rosję powinno się ogrodzić wysokim murem i tylko co jakiś czas rzucać im jakąś paszę, żeby motłoch nie zdechł z głodu.
żołnierz.


@kerdian: Jeśli w grę wchodzą zbrodnie przeciwko ludzkości, to nie, nie nazwę ich żołnierzami.

jeśli jesteś Rosjaninem przeciwnym wojnie i putinowi i trafiasz do więzienia, skąd zgarniają Cię do wagnera, to jesteś ścierwem czy nie jesteś?


@adifek: Jeśli będziesz słuchał rozkazów, a nie zdezerterujesz, to tak, ścierwo.

Nie rozumiesz, że taki rusek z jakiejś zapadłej ruskiej dziury przez całe życie był karmiony propagandą

Rozumiem, ale nic to nie zmienia.
czy odmawiając innym człowieczeństwa i godności nadal jest się człowiekiem i ma się godność?


@adifek: Jak można odmówić orkom człowieczeństwa i godności, jeśli tego nie mieli w ogóle? Gdyby mieli - nie atakowaliby Ukrainy.
zrównuje wszystkich rosyjskich żołnierzy z terrorystami, gwałcicielami i przestępcami


@kerdian: dokładnie tak samo postępowano z żołnierzami Wehrmachtu
@adifek Mieszkałem w Moskwie 3 lata i tak, czuję się lepszy, bo znakomita większość ruskich jest poniżej poziomu typowego sebiksa w Polsce. Jeść, pracować i chłonąć propagandowe brednie bez namysłu. Ja nie popieram napadania na sąsiadów i mordowania ich w imię swoich chorych ambicji. Rosja wiele razy w historii udowodniła, że mur powinien mieć najmniej metr grubości.
@S-Type: tak, tak, oczywiście. Oczywiście pojechałeś do kraju, którym się brzydzisz, a jego mieszkańcy to ścierwa, zwięksać im PKB. Oczywiście uczyłeś się języka ścierw (bo przecież niziny społeczne nie rozmawiają po angielsku czy polsku). Oczywiście Ty, uważając się za lepszego i pracując prawdopodobie w roli wykwalifikowanego specjalisty (bo nikt inny nie ma tam nic do robienia) zadawałeś się najwięcej z tymi nizinami, a miejsce pracy, które ściąga obcokrajowców na pewno jest
@adifek Mieszkałem tam jako nastolatek, bo moi rodzice robili interesy z ruskimi. Nie uczyłem się języka zwierząt, bo nie był, nie jest i nie będzie mi potrzebny. Nie zadawałem się z nizinami, wystarczył mi widok tych ludzi na ulicach, obserwowanie ich zachowań i przestrogi od ojca. Gdyby o mnie chodziło, to nie postawiłbym stopy w tym bandyckim #!$%@?łku stopy, bo szkoda brudzić buty. Idź już sobie i nie zawracaj mi dupy, bo
@S-Type: Cóż, najwyraźniej się wstydzisz rodziców. W sumie się nie dziwię, skoro wychowali Cię na takiego frustrata, że gardzisz ludźmi, a mnie obrażasz za to, że wytykam Ci brak logiki w wypowiedziach.