Wpis z mikrobloga

@adifek: Wisi mi kompletnie twoje zdanie na mój temat, ale trochę mi wstyd, że robili jakiekolwiek interesy z tak zepsutym, zezwierzęconym narodem, ale to była ich decyzja. Gardzę bydłem, które cieszy się z krzywdy sąsiedniego narodu, bo zachciało im się być wielkim imperium, a póki co są wyłącznie wielkim pośmiewiskiem. Proszę mi zacytować fragment, w którym Cię obrażałem.
@S-Type Ostatnie zdanie. Tylko nie wykręcaj się, że to nie o mnie, tylko moich słowach, dziubeczku, bo to zagrywka na poziomie 6-latka.
Podsumowując:
- powołujesz się na mieszkanie tam 3 lata
- ale przez te 3 lata z nimi nigdy nie rozmawiałeś, bo nie znasz języka
- no i się ich brzydzisz
- ale tato Ci mówił
- ale w sumie to się wstydzisz, że tam Was zabrał
- no ale gardzisz
@adifek: Moje zdanie na temat ruskich to nie tylko efekt tych 3 lat zmarnowanych w ich gównokraju. Ponad 40 lat mam okazję podziwiać poczynania ruskich i wynika z nich jedno, ten naród jest już stracony. Nie ma się co oszukiwać, bo na miejsce Putina przyjdzie kolejny bandyta, który będzie wmawiał tępemu motłochowi, że są super potęgą i świat ma im paść do stóp.
Wymienione przez Ciebie kraje na lewo i prawo
@S-Type:

mitomanie

Nie używaj słow, których nie rozumiesz.

pierwsze zignorowałeś

To jest jak na razie jedyne pytanie, które mi zadałeś:
"Jak można odmówić orkom człowieczeństwa i godności, jeśli tego nie mieli w ogóle?"
Wybacz, uznałem je za figurę retoryczną. No więc odpowiadam: wychodząc z założenia, że nie mieli, nie można. Natomiast samo założenie jest dyskusyjne.

Kiedy Cię obrażałem? Poproszę o cytat.

Proszę: "twóje spocone wysrywy" (pisownia oryginalna).

Kiedy użyłem określenia "ścierwo"
@adifek Ale kompromitacja xD Kogo ty cytujesz z tym "ściewrem", bo mnie na pewno nie xD Zgrywasz intelektualistę, a nawet nie potrafisz poprawnie przeczytać ze zrozumieniem kto co powiedział, serio? Pytania kończą się takim "?" znakiem jak coś, zapisz sobie gdzieś na przyszłość.
Ojej, biedny płatek śniegu. Które słowo było takie obraźliwe, spocone, czy wysrywy? Miałem Cię za mitomana, ale już widzę, że nie tu leży problem ( ͡° ͜ʖ