Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje opon calorocznych, problem w tym ze jestem zielony w tym temacie. Jak wiadomo wykop jest pelen ekspertow w roznych dziedzinach.

Wymiary to 225/45/r18
Jakies godne uwagi w cenie powiedzmy do 1,5-2k za komplet?
Moga byc tansze jednak robie trasy po 1000km+ pare razy w roku a chcialbym zyc :
#samochody #motoryzacja
  • 7
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny to znaczy ze jade kilka razy do roku po +1000km jednorazowo w ok 12-13h z maks 3-4 przerwami po 15min, srednio 140/h. Nie wiem czy to rozni sie czyms od jazdy przez 20 dni po 50km do pracy bo tak jak pisalem jestem zielony i sie nie znam.
  • Odpowiedz
@WODANAPUSTYNI: Ze średniej półki najlepsze opinie ma Falken Euroallseason oraz Kleber Quadraxer. Dobre opinie ma też Nexen N'blue 4Season 2

Nie wiem czy za 1500 zł znajdziesz godne polecenia opony 18 cali. Najtańsza opcja która nie ma złych opinii to imperial all season driver, ale to opona produkowana w chinach.

Opony wielosezonowe same w sobie są oszczędnością, więc ja bym na marce nie oszczędzał i najlepiej kupił najlepszą wielosezonową oponę czyli
  • Odpowiedz
@WODANAPUSTYNI nie ma nic sensownego do 2000zl za komplet ale za to sa bardzo dobre i tanie chinczyki po okolo 250zl Goodride Z401 - w Twoim rozmiarze maja FR - rant ochronny i XL - wzmacniane i do tego fajne indeksy 95W.
Parametry maja lepsze jak Barumy: Klasa Energetyczna C, Klasa przyczepnosci C oraz Klasa halasu 72dB.
Polecam Ci takie. Za 1000zl bedziesz jezdzil SPOKOJNIE i bezpiecznie dwa/trzy lata i mozesz kupic
  • Odpowiedz