Wpis z mikrobloga

Firma na wolnym rynku rezygnuje ze współpracy z kimś, kto mógłby tej firmie przynieść straty (wizerunkowe). Ale i tak to wina lewactwa, no i najbardziej się oburzają wyznawcy wolnego rynku XD


@kapitan_bomba: Bo w wolnym rynku nie chodzi o wolny rynek ale o ból tylka lewactwa. Gdy wolny rynek nie działa po myśli światopoglądowej konfiarzy to wtedy nie jest prawdziwy wolny rynek.
Ale to tylko pokazuje co u prawaków stoi
  • Odpowiedz
  • 13
@kapitan_bomba: Bo w wolnym rynku nie chodzi o wolny rynek ale o ból tylka lewactwa. Gdy wolny rynek nie działa po myśli światopoglądowej konfiarzy to wtedy nie jest prawdziwy wolny rynek.

Ale to tylko pokazuje co u prawaków stoi na pierwszym miejscu. I nie jest to gospodarka. A walka z lewactwem światopoglądowym, wiecie, geje, ateiści, feministki i takie takie.

dlatego, gdy konfiarz będzie miał do wyboru niskie podatki i śluby
  • Odpowiedz
@kapitan_bomba: Spoko podejście. A jak nie obsłużę geja albo murzyna to też będziesz tak piał czy już wtedy to niefajnie. Czemu jesteście takimi cymbałami akurat jeden łysol u memcena to "strata wizerunkowa" FIFY. Żeby oni jeszcze serio się tym przejmowali: ale mistrzostwa w Katarze - luz, Łysy u memcena - serious shit. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@kapitan_bomba: Znowu ten idiotyczny komentarz o wolnym rynku xd na wolnym rynku też każdy ma prawo krytykować innych za ich wolne wybory, wiedziałeś o tym? Poza tym nie wiem jak straty wizerunkowe, ale nie można chociażby w Polsce nikogo zwolnić za poglądy, wyznania, kolor skóry, płeć. Też typ który odmówił obsługi geja dostał karę, bo nie można tak po prostu tego zrobić. To też słabe? Co tym sądzisz? W końcu
  • Odpowiedz
@kapitan_bomba ogolnie ja nie wiem czy to jakiś zmasowany atak, czy tyle kucy siedzi na wykopie. Chociaż zauważyłem, że bardzo nasiliły się wpisy po 12/13 jak wyszki ze szkoły xD
  • Odpowiedz
Firma na wolnym rynku rezygnuje ze współpracy z kimś, kto mógłby tej firmie przynieść straty (wizerunkowe). Ale i tak to wina lewactwa, no i najbardziej się oburzają wyznawcy wolnego rynku


@kapitan_bomba: jakieś tldr, bo już któryś wpis widzę o UEFA, a nie ma pojęcia o czym w ogóle mowa?
  • Odpowiedz
@kapitan_bomba: hihihi ale śmieszne WOLNY RYNEK prawaku xd Dobrze że korupcja, niewolnicza praca przy katarskich pseudomistrzowstwach i śmierć wielu pracowników ściągniętych z krajów trzeciego świata, nie są stratami wizerunkowymi. Pójście na spotkanie biznesowe, gdzie wygłaszasz mowę motywacyjną, już tak :D
  • Odpowiedz
@kapitan_bomba nie zesraj się. Jeśli twierdzisz że federacja składająca się z narodowych związków piłkarskich jest jakims wolnorynkowym przedsiębiorstwem to chyba czas wracać do szkoły.
  • Odpowiedz
nie zesraj się. Jeśli twierdzisz że federacja składająca się z narodowych związków piłkarskich jest jakims wolnorynkowym przedsiębiorstwem to chyba czas wracać do szkoły.


@Krzakol: a jakim jest? państwowym? Do jakiego państwa należy UEFA?
  • Odpowiedz
@Zaqwsxe właśnie dlatego napisałem, że Ty i tobie podobni powinni wrócić do szkoły, skoro jedynie rozróżniasz te dwa pojęcia :( do jakiego państwa należy UEFA heheh Mati?
  • Odpowiedz
właśnie dlatego napisałem, że Ty i tobie podobni powinni wrócić do szkoły, skoro jedynie rozróżniasz te dwa pojęcia :( do jakiego państwa należy UEFA heheh Mati?


@Krzakol: bo firmy ze względu na formę własności dzielą się na państwowe i prywatne ale przyjdzie taki krzakol i on ma swoją definicję żeby zasłonić że UEFA nie jest prywatna
  • Odpowiedz
@Zaqwsxe i rozumiesz tez ze ten podział ma dalej idące konsekwencje? Organizacją non-profit zrzeszająca reprezentację narodowe, i stwarzajaca daleko idące konsekwencje w działaniach w przestrzeni publicznej nie może robić czego chce, że względu tylko na jej status. Interesuje publiczny jest przeplatany z prywatnym w sportach. Zarząd uefa angażuje się politycznie, podpisuje umowy z państwami, lobbuje. Ale hehhehe czy uefa jest państwowa czy nie mati? Bo już mogą robić co chcą wtedy,
  • Odpowiedz