Wpis z mikrobloga

nie, ludzie głosujący impulsem jak ty, a nie zdrowym rozsądkiem


@memiusz: ja nie glosuje impulsem xD
Ja od kiedy uzyskalem prawa wyborcze glosuje na prawice. Nie chce babciowego, doplat do kredytow 2% i 0%, nie chce doplat do wynajmu mieszkan, nie chce waloryzacji 500+, nie chce zakazu obrotu gotowka, nie chce tych pomyslow lewicowych ekoswirow o zeroemisyjnosci (tylko w europie xD), nie chce kolejnych podwyzek podatkow, nie chce zakazu gry w
@Mintaa: tak sobie wlasnie mysle ze jak UEFA serio go zawiesi to jeszcze wiecej ograniczonych umyslowo ludzi zaglosuje na konfederacje. Mysle ze 15% na luzie w wyborach
@memiusz: to niekoniecznie implus. Mógł się wachać, ale doszły nowe fakty (kolejny przykład faszystowskiego zachowania od lewicy, kolejnego zamordyzmu, zazdrość) i zaaktualizować poprzednie wnioski.

Sztuka wnioskowania polega na tym, że trzeba zaaktualizować wnioski po poszerzeniu zbioru faktów od których zależą ich poprzednie iteracje.
@NewBlueSky: Dobrze że w konfederacji nie ma żadnych faszystowskich zachowań ani zamordyzmu


@CudMalina: no jakby byly to zamiast haselek wyrwanych z kontekstu by takie pokazywano. Niespojna ta logika propagandystow? I to mi przeszkadza, szukam dyskusji na poziomie, a dostaje cos co przedszkolak z mozgiem obala w 5s.

Pamietaj ze to nie konkurs. W zasadzie po covid i zamordyzmie pis, po, ko, pseudolewicy, etc konfederacja stala sie jedyna powazna opozycja dla