Wpis z mikrobloga

@inflacja_biedaku: No niestety ale w punkt. To jest kwik i płacz żalu. Kogo to obchodzi że patuska dała patusowi :) Pewnie bardziej chodzi o to że danemu wykopkowi nie dała ani patuska ani geniuszka ani kurde żadna xD Na pocieszenie. To całe związakowanie i seksy są przereklamowane także zajmicie się sobą, znajdzcie zajęcie, pracę a mityczna małpa Cippa sama do was przybiegnie.
@choochoomotherfucker: To powtórzę jeszcze raz bo #!$%@? nie zrozumiałeś - LUDZIE SIĘ NIE ZMIENIAJĄ. Baby wiedzą jakiego chłopa biorą, a #!$%@?ą potem, że się zmienił czy coś. To gówno prawda. Wiedziały gały co brały. Skoro para jest ze sobą np. 5 lat to znają się doskonale i jeśli jest coś nie tak, to bachora się nie robi.
źle wybrany partner już od samego początku


@lukiboss: po szkodzie to każdy mądry.

Z alkoholikiem to akurat przykład oczywisty, że nie powinna się wiązać z taką osobą, ale by płodnych alkoholików zabrakło w Polsce, żeby wytłumaczyć te wszystkie samotne matki.

Ale jak ktoś się rozstał z innych powodów to taki mądry jesteś w tym ocenianiu, że był źle wybrany od samego początku - zupełnie jak każda teściowa. Każda matka może córce
@lukiboss: Potwierdzam Twoje spostrzeżenia. Sam znam kilka takich przypadków i zawsze to zapewnienie: on był inny, on się zmieni. Jeszcze gdyby seba związał się z karyną po zawodówce, czyli na swoim poziomie, to jeszcze bym zrozumiał. Jeśli natomiast pani magister wybiera sobie degenerata i ćpuna, to nie mam słów. Gdzie jest ten słynny dobór "na swoim poziomie"?
@nowytujestem: ja z tych samotnych matek, które znam na tyle, żeby wiedzieć, czemu są same:
- trzem mąż zmarł (1 wypadek na rowerze, 1 choroba serca, 1 zmarł na raka),
- jedna została po wiadomości o ciąży zostawiona przez swojego chłopaka, nieśmiałego mireczka, który się przestraszył odpowiedzialności, ale żaden jakiś tam wpisujący się w tu tezy - ani nie miał nałogów, ani badboy. Właśnie taki spokojny przegryw.
- jedna odkryła, że
@lukiboss: kolego, parędziesiąt procent mężczyzn zdradziło swoją partnerkę (kobiet też dużo, nie o to chodzi w tym zdaniu, żeby teraz kogoś oczerniać, tylko o statystykę). Przestalibyśmy się rozmnażać jakby kobiety miały chorobliwie bać się zajść w ciążę z powodu potencjalnej zdrady i rozstania
masz jakieś statystyki, czy tak sobie na chłopski rozum wymyślasz a potem opowiadasz jak fakty? Przypomina mi to styl bycia Korwina.


@IlawaNidzica: Polecam sobie poczytać incel.wiki. Serio. Poziom wielu jej stron jest lepszy od Wikipedii, co jest dość zabawne. Niżej tłumaczenie części artykułu Asshole. Wyrzuciłem ofc wszystkie referencje, które w oryginale są. To nie są wymysły.


Naukowcy (...) odkryli, że nękanie (bullying) prawdopodobnie wyewoluowało jako zachowanie mężczyzn, aby pokazać swoją